Bitlis Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Pek çok belediye online sistemleri sitelerine dahil ederek su faturası borç ödemeleri gibi işlemlerin internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilir hale getirmekte. Bitlis Belediyesi su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemleri henüz belediyenin kendi internet sitesi üzerinden yapılamamakta.

İnternet üzerinden yapılacak su faturası borç ödemeleri sayesinde zamandan tasarruf sağlanırken vezne ve ödeme noktalarına gidiş ve bekleme zahmetinden de kurtulmak mümkün kılınıyor. Bitlis Belediyesi su faturalarının internet sitesi üzerinden ödenememesinin bir eksiklik olduğunu hemen belirtelim.

Bitlis Belediyesi web sitesi üzerinden su faturası sorgulama ve ödeme işlemlerinin yapılabilmesi için Bitlis Belediye Başkanlığının internet sitesinde yer almakta olan istek ve öneriler kısmından talepte bulunabilirsiniz. Pek çok kişinin bu hizmeti istediğini belirtmesi, online ödeme hizmetlerinin hızlandırılmasını ve hayata geçirilmesini sağlayabilir.

Bitlis belediyesi istek ve öneriler kısmına ulaşarak online borç ödeme hizmetlerinin uygulamaya konulması talebinizi iletmek için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Öneri ve isteğinizi paylaştığımız link aracılığı ile Belediyeye ulaştırabilirsiniz.

Bitlis Belediyesi iletişim numarası 0434 228 63 10 – 11 – 12 şeklindedir. Konu hakkında dilerseniz bu numaralardan da bilgi alabilir, görüş ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Her ne kadar belediyenin internet sitesi üzerinden su borcu tahsilatı yapılmıyor olsa da anlaşmalı bankaların internet şubeleri ve cep şubelerinden su faturalarınızı ödeme ve otomatik ödeme talimatı verme imkanınız olabilir. Bu hususu da yine Belediye yardım masasından sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.