İstanbul İGDAŞ Doğalgaz Borç Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

KREDİ KARTI İLE ONLİNE İGDAŞ DOĞALGAZ BORCU SORGULAMA VE ÖDEME

İstanbul’da doğalgaz hizmetinden faydalanıyorsanız ve İGDAŞ tarafından sunulan online hizmetlerle henüz tanışmadıysanız yazımızı mutlaka okumalısınız. Yazımızda igdaş doğalgaz faturamı nasıl öderim, igdaş doğalgaz borcu nasıl hesaplanır, igdaş doğalgaz borç ödemesi nasıl yapılır, igdaş fazla gelen faturaya nasıl itiraz edebilirim gibi pek çok sorunun yanıtını bulacaksınız.

Öncelikle İGDAŞ internet şubesi üzerinden fatura borcu sorgulama, kredi kartı ile doğalgaz borcu ödeme, online ilk bina kayıt, online ilave bağlantı sözleşmesi, online abonelik sözleşmesi, online sözleşme fesih, sayaç kontrol talebi ve doğalgaz faturasına itiraz gibi ihtiyacınız olabilecek tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Yine faturamatik hesaplaması aracılığı ile henüz doğal gaz faturanız gelmeden tahakkuk edecek fatura tutarınızı kendiniz yaklaşık olarak hesaplayabilirsiniz. Faturamatik sistemini kullanarak faturanızı hesaplamak için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İgdaş kredi kartı ile online doğalgaz borcu ödeme sayesinde kuyruk beklemeden, doğalgaz faturası ödemek için aracılık hizmet bedeli vermeden işleminizi güvenli bir şekilde hızla gerçekleştireceksiniz. İgdaş fatura sorgulama ve ödeme için internet şubesine giriş yapmanız gereklidir. İlk defa giriş yapacaksanız yeni üyelik sekmesinden üyelik kaydınızı hızla yapabilirsiniz. İgdaş internet şifrenizi unuttuysanız yine şifremi unuttum sekmesi ile yeni şifrenizi alabilirsiniz.

İgdaş doğalgaz faturanızı sorgulamak veya doğalgaz borcunuzu kredi kartınız ile ödemek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Sistemde 3D security ile ödeme gerçekleştirildiği için kredi kartınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Önyüklemeli sistemlere ilişkin olarak İgdaş doğalgaz kartlı sayaç kontör yüklemesi yapmak için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Ödeme yaptıktan sonra kiosk cihazlarından kontörlerin karta yüklenmesi gerekmektedir. Bağlantıyı takip ettiğinizde erişeceğiniz sayfada kartlı doğalgaz sistemlerine ilişkin kredi kartı ile internetten yapılacak yüklemelere ait detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

İgdaş doğalgaz faturanızın yanlış olduğunu düşünüyorsanız ve doğalgaz faturasına itiraz etmek istiyorsanız igdaş doğalgaz itiraz sayfasına erişmek için bağlantıyı izleyiniz. Aynı sayfada daha önce yapmış olduğunuz itirazın sonucunu görebilirsiniz.

İgdaş en az 3 adet tüketim numarasına sahip kurumsal kullanıcıları için ayrı bir sorgulama uygulaması üzerinden hizmet vermektedir. İgdaş kurumsal doğalgaz faturası sorgulamak için bağlantıyı takip ediniz.