Bolu Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Bolu Belediyesi su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebileceğinizi biliyor musunuz? İnternet üzerinden yapacağınız ödemeler size zamandan tasarruf sağlayacağı gibi vezneye gidiş geliş ve sıra beklemek gibi zahmetlerden de kurtaracaktır. İnternet üzerinden yapacağınız ödemeler güvenli ve hızlıdır.

Bolu Belediyesi su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemleri için kimlik numaranızı veya su abonelik numaranızı kullanarak hızlı bir şekilde sorgulama ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızla yapacağınız işlemler bankanız tarafından şifreli bir şekilde yapıldığından güvenlik hususunda korunma sağlanmaktadır.

Bolu Belediyesi su faturası borç sorgulama ve kartla ödeme işlemlerine başlamak için lütfen bağlantıyı izleyin. Kent Bilgi sistemi menüsü altında yer alan su borcu ödeme menüsüne tıklayın. Karşınıza gelecek olan ekranda T.C. kimlik numaranızı veya su abonelik numaranızı kullanarak sorgulamayı tamamlayınız. Sonrasında ödemek istediğiniz borcu seçerek kredi kartıyla ödeme adımına geçiniz.

Ödeme işleminizi tamamladıktan sonra sistem tarafından otomatik olarak hazırlanacak olan ödemeye ilişkin dekontun bir örneğini bilgisayarınıza yada akıllı cihazınıza kaydetmenizi tavsiye ederiz.

Bunun haricinde anlaşmalı bankaların internet şubeleri veya cep şubelerinden de Bolu Belediyesi Su Borcu Sorgulama ve Ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, sisteme otomatik ödeme talimatı vererek fatura takibi zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Ödeme yaparken kullanacağınız bilgisayarların umumi kullanıma açık bilgisayarlar olmamasına özen gösterin. Bu durum bilgi güvenliğiniz açısından oldukça faydalı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.