Bitlis Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Pek çok belediye online sistemleri sitelerine dahil ederek su faturası borç ödemeleri gibi işlemlerin internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilir hale getirmekte. Bitlis Belediyesi su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemleri henüz belediyenin kendi internet sitesi üzerinden yapılamamakta.

İnternet üzerinden yapılacak su faturası borç ödemeleri sayesinde zamandan tasarruf sağlanırken vezne ve ödeme noktalarına gidiş ve bekleme zahmetinden de kurtulmak mümkün kılınıyor. Bitlis Belediyesi su faturalarının internet sitesi üzerinden ödenememesinin bir eksiklik olduğunu hemen belirtelim.

Bitlis Belediyesi web sitesi üzerinden su faturası sorgulama ve ödeme işlemlerinin yapılabilmesi için Bitlis Belediye Başkanlığının internet sitesinde yer almakta olan istek ve öneriler kısmından talepte bulunabilirsiniz. Pek çok kişinin bu hizmeti istediğini belirtmesi, online ödeme hizmetlerinin hızlandırılmasını ve hayata geçirilmesini sağlayabilir.

Bitlis belediyesi istek ve öneriler kısmına ulaşarak online borç ödeme hizmetlerinin uygulamaya konulması talebinizi iletmek için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Öneri ve isteğinizi paylaştığımız link aracılığı ile Belediyeye ulaştırabilirsiniz.

Bitlis Belediyesi iletişim numarası 0434 228 63 10 – 11 – 12 şeklindedir. Konu hakkında dilerseniz bu numaralardan da bilgi alabilir, görüş ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Her ne kadar belediyenin internet sitesi üzerinden su borcu tahsilatı yapılmıyor olsa da anlaşmalı bankaların internet şubeleri ve cep şubelerinden su faturalarınızı ödeme ve otomatik ödeme talimatı verme imkanınız olabilir. Bu hususu da yine Belediye yardım masasından sorabilirsiniz.

Afyonkarahisar Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Afyonkarahisar belediyesi tarafından e belediye hizmetleri kendi web sitesi üzerinden verilmektedir. E Belediye hizmetleri kapsamında pek çok hizmet halkın ayağına kadar ulaştırılmaktadır. Sisteme giriş yapan kişiler tarafından pek çok işlem online olarak yapılabilmektedir. Böylece zamandan tasarruf sağlanırken işlemlerin daha şeffaf ve anlaşılır bir şekilde yürütülmesi sağlanmaktadır.

Afyonkarahisar Belediyesi su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemleri de bu kapsamda internet üzerinden kredi kartı ile yapılabilmekte. Bunun için belediyenin internet sitesi üzerinden e belediye hizmetlerine giriş yapmanız yeterli.

Afyonkarahisar belediyesi  su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemi için linki ziyaret ediniz. Su borcunuzu T.C kimlik numaranız ile yada su abone numarası ile görüntüleyebilirsiniz. Görüntüleme sonrasında kredi kartınızı kullanarak 7/24 online olarak su borcu ödeme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Güncel su borcu sorgulama işlemlerini de yine sistem üzerinden yapabilirsiniz.

Belediyenin kendi internet sitesi üzerinden su borcu tahsilatı yapılması haricinde bankaların internet şubeleri  yada cep şubeleri üzerinden de hesabınızdan yada kredi kartınızdan ödemenizi yapabilirsiniz. Dilerseniz otomatik ödeme talimatı vererek ödeme işlemlerinizin otomatik olarak düzenli bir şekilde yerine getirilmesini sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapacağınız su faturası ödemelerinde dekontunuzun bir çıktısını alınız yada e ödeme dekontunuzun bir kopyasını bilgisayarınıza yada cep telefonunuza kaydediniz. Böylece ödemeye dair elinizde belgeniz her zaman bulunmuş olacaktır.

Bu yazımızla Afyonkarahisar belediyesi su borcu ödeme işlemlerinin nasıl yapılacağı, kredi kartı ile su borcunun ne şekilde ödenebileceği hususlarında bilgi verilmesi amaçlanmıştır. Umarız yazımız faydalı olur. İnternet üzerinden ödeme yapmaktan çekinmeyiniz. Gerekli güvenlik önlemlerine dikkat edildiği müddetçe online ödemeler en güvenilir ve ön kolay ödeme yöntemlerinden bir tanesidir. 

Konu hakkında daha detaylı bilgi almak ve sistem yapısını incelemek için linki takip edebilir, belediye yardım masasından konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Kolay gelsin…