Afyonkarahisar Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Afyonkarahisar belediyesi tarafından e belediye hizmetleri kendi web sitesi üzerinden verilmektedir. E Belediye hizmetleri kapsamında pek çok hizmet halkın ayağına kadar ulaştırılmaktadır. Sisteme giriş yapan kişiler tarafından pek çok işlem online olarak yapılabilmektedir. Böylece zamandan tasarruf sağlanırken işlemlerin daha şeffaf ve anlaşılır bir şekilde yürütülmesi sağlanmaktadır.

Afyonkarahisar Belediyesi su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemleri de bu kapsamda internet üzerinden kredi kartı ile yapılabilmekte. Bunun için belediyenin internet sitesi üzerinden e belediye hizmetlerine giriş yapmanız yeterli.

Afyonkarahisar belediyesi  su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemi için linki ziyaret ediniz. Su borcunuzu T.C kimlik numaranız ile yada su abone numarası ile görüntüleyebilirsiniz. Görüntüleme sonrasında kredi kartınızı kullanarak 7/24 online olarak su borcu ödeme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Güncel su borcu sorgulama işlemlerini de yine sistem üzerinden yapabilirsiniz.

Belediyenin kendi internet sitesi üzerinden su borcu tahsilatı yapılması haricinde bankaların internet şubeleri  yada cep şubeleri üzerinden de hesabınızdan yada kredi kartınızdan ödemenizi yapabilirsiniz. Dilerseniz otomatik ödeme talimatı vererek ödeme işlemlerinizin otomatik olarak düzenli bir şekilde yerine getirilmesini sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapacağınız su faturası ödemelerinde dekontunuzun bir çıktısını alınız yada e ödeme dekontunuzun bir kopyasını bilgisayarınıza yada cep telefonunuza kaydediniz. Böylece ödemeye dair elinizde belgeniz her zaman bulunmuş olacaktır.

Bu yazımızla Afyonkarahisar belediyesi su borcu ödeme işlemlerinin nasıl yapılacağı, kredi kartı ile su borcunun ne şekilde ödenebileceği hususlarında bilgi verilmesi amaçlanmıştır. Umarız yazımız faydalı olur. İnternet üzerinden ödeme yapmaktan çekinmeyiniz. Gerekli güvenlik önlemlerine dikkat edildiği müddetçe online ödemeler en güvenilir ve ön kolay ödeme yöntemlerinden bir tanesidir. 

Konu hakkında daha detaylı bilgi almak ve sistem yapısını incelemek için linki takip edebilir, belediye yardım masasından konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Kolay gelsin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.