Vodafone Kredi Kartıyla Fatura Borç Sorgulama ve Ödeme – Cep TL Yükleme İşlemleri

Türkiye’nin sayılı GSM operatörlerinden bir tanesi olan Vodafone (eski adıyla telsim) iletişim alanında iyi bir yere sahip. Hizmet verdiği müşterilerinin iletişim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sürekli yeni yatırımlar yapan firma gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Gerek müşteri hizmetleri desteği ile gerekse internet üzerinden sunduğu online hizmetleri ile pek çok isteğe anında yanıt verebiliyor.

İnternet üzerinden müşterilerine sunmuş olduğu online self servis kullanımı sayesinde pek çok işlemi oturduğunuz yerden anında yapabilirsiniz. Online self servisi kullanarak işlemlerinizi yapmak  size zaman tasarrufu, daha detaylı hizmet dökümü incelemesi vs gibi pek çok açıdan avantaj sağlayacaktır.  İnternet üzerinden online self servisi kullanabilmek için sisteme giriş yapmanız yeterli.

Vodafone online self servisi kullanarak yapabileceğiniz işlemlerden bazıları; Vodafone fatura görüntüleme, fatura detayları, güncel tutar detayları, vodafone fatura ödeme, vodafone otomatik ödeme talimatı, vodafone fatura ayarları, vodafone tarife ve paket öğrenme, kampanya takibi, vodafone tarife değişikliği, paket satın alma, kalan kullanım öğrenme, arama ayarları, hat ayarları, internet ayarları, cihaz ayarları, şifre değişikliği, sözleşme ve taahhüt sorgulama, sipariş inceleme,şikayet yönetimi, güvenli internet ayarları şeklinde sıralanabilir.

Vodafone fatura borç sorgulama ve borç ödeme işlemlerini gerçekleştirmek için bağlantıyı takip edebilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli şifreniz yok ise cep telefonunuzun mesaj bölümüne S yazıp 7000 a göndererek şifrenizi kolayca alabilirsiniz.

Kredi kartıyla Vodafone faturasız ön ön ödemeli hattınıza TL yüklemesi için (vodafone kontör yüklemesi) linki izleyiniz. Vodafone kontörlü hattınıza yüklemek istediğiniz TL miktarını seçerek yükleme yapılacak numarayı yazdıktan sonra kullanacağınız kredi kartı bilgilerini sisteme girerek anında yükleme yapabilirsiniz. Cep TL yüklemek için sisteme giriş yapmanız gerekmemektedir.

Vodafone fatura borç sorgulama, ödeme işlemleri, tarife görüntüleme işlemleri, kalan dakika işlemleri ve vodafone cep TL yükleme işlemleri için dilerseniz “vodafone yanımda” uygulamasını kullanabilirsiniz. Yanımda uygulaması vodafone tarafından geliştirilen akıllı cihazlar için tasarlanmış online işlemler uygulamasıdır. Vodafone hattım üzerine hangi cep telefonunu alabilirim sorusunun cevabını internet şubesinde veya yanımda uygulamasında bulabilirsiniz.

Vodafone cep TL yükleme ve fatura ödeme işlemlerinizi anlaşmalı bankaların internet şubeleri üzerinden veya cep şubeleri üzerinden de yapabileceğinizi belirtelim. Teknoloji çağında kuyrukta beklemek istemiyorsanız internetin online hizmetlerinden mutlaka yararlanmalısınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.