Türk Telekom Tivibu Fatura Borç Sorgulama ve Ödeme

Son yıllarda interaktif televizyon hizmetleri aldı başını gitti. Bu aşamada pek çok kişi de bu hizmetten faydalanır oldu. Özellikle televizyona bağlı kalmak istemeyen, ancak yayınları da takip etmek isteyenler tarafından çokça tercih edilen interaktif televizyon hizmetleri hızla yaygınlaşmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Türk Telekom tarafından tivibu olarak sunulan interaktif televizyon yayıncılığı da oldukça rağbet görmekte. Yerli yabancı pek çok Tv kanalının yayınlarını yüksek çözünürlükte sunan Tivibu sinema kanalları ve benzer yayın hizmetleri ile beğenilerek takip ediliyor.

Bu hizmetlerden faydalananlar için sistemin kullanımı açısından da kolaylıklar sağlanmış durumda. Özellikle Türk Telekom online hizmetler bölümünden Tivibu paketiniz ile ilgili pek çok hizmete erişebilirsiniz. Tivibu tarifenizi öğrenebilir, tivibu fatura borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

Online işlemler bölümü üzerinden yine kredi kartınızı kullanarak Tivibu fatura borcunuzu ödeyebilir, kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Fatura borç detaylarınızı görebilir, eskiye yönelik fatura detaylarınızı inceleyebilirsiniz.

Bu kadar hizmeti bir arada bulabileceğiniz Türk Telekom Tivibu Online İşlemler hizmetine erişmek tivibu faturalarınız ile ilgili işlem yapmak için lütfen bağlantıyı izleyiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra Tivibu ile Tv işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sisteme ilk defa giriş yapacaksanız veya online işlemler üyeliğiniz bulunmuyor ise tekşifre üyeliği yapmanız gerekebilir. Üyelik için site üzerinden gerekli ve detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız şifremi unuttum sekmesini kullanabilirsiniz. Sisteme üye olmak isterseniz “üye ol” adımını izleyerek gerekli üyeliği gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.