Türk Telekom Sabit Ev Telefonu İş Telefonu Fatura Sorgulama ve Borç Ödeme İşlemleri

Türk Telekom Türkiye’nin en büyük ve en eski iletişim şirketi. Son yıllarda iletişim alanında yaptığı yeniliklerle adından sıkça söz ettirmekte. Son yıllarda mobil iletişim hızla gelişmiş olsa da sabit telefon hatları hala geçerliliğini ve varlığını sürdürmekte. Pek çok kişi ev telefonunu kullanmaya devam ederken özellikle kurumlar için sabit hatların önemi oldukça büyük.

Türk Telekom sabit telefon hatlarına ilişkin olarak internet üzerinden pek çok işlemi yapabileceğinizi biliyor musunuz? Bu işlemler arasında Türk Telekom fatura sorgulama, telefon faturası ödeme, telefon faturası sorgulama, telefon faturası detay inceleme, görüşme dökümlerini inceleme ve buna benzer pek çok önemli işlem bulunmakta.

İnternet üzerinden sunulan bu hizmetler sayesinde Türk Telekom bürolarına veya şubelerine gitmeden evinizin rahatlığında bahsettiğimiz işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile Türk Telekom telefon faturası borcu ödemek, kartınızla otomatik ödeme talimatı vermek, borç sorgulaması yapmak için lütfen linki takip ediniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra ev telefonunuz veya iş telefonunuzla alakalı pek çok işlemi kredi kartınızı kullanarak yapabilirsiniz.

Türk Telekom online işlemlere giriş yapmak için SMS şifre ile giriş veya parola ile giriş seçeneklerinden birisini kullanabilirsiniz. Sistemde üyeliğiniz yok ise yeni üyelik alabilirsiniz.

Üye olmadan online işlemlerde yapabileceğiniz işlemler arasında telefon nakil başvurusu, talimat işlemleri, istek bildirimi, en yakın eczane bilgisi, e fatura görüntüleme, arıza durumu, şikayet oluşturma, ttnet hız testi, borç sorgulama ve ödeme, başvuru sorgulama, kapsama haritası inceleme ve arıza bildirimi gibi işlemler bulunmakta.

Siz de bu işlemlerden bir veya bir kaçını kullanmak istiyorsanız hemen sisteme giriş yapın ve şubelerde sıra beklemekten kurtulun. Kolay gelsin.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.