Gümüşhane Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Gümüşhane Belediyesi tarafından sunulmakta olan e belediyecilik hizmetleri sayesinde Gümüşhane su faturası borçlarınızı internet üzerinden öğrenebileceğinizi ve ödenmemiş su faturanızı kredi kartınızla belediyenin kendi web sitesi üzerinden rahatlıkla 7/24 ödeyebileceğinizi biliyor muydunuz?

E Belediyecilik hizmetleri son yılların en çok gelişme gösteren hizmetleri arasındaki yerini almış durumda. Çoğu Belediye tarafından vatandaşların hizmetine sunulan e belediye hizmetleri pek çok ödeme işleminin internet üzerinden yapılabilmesine olanak sağlıyor. Gümüşhane Belediyesi de e belediye hizmetini uzun zamandan beri kullanan belediyelerden bir tanesi.

Gümüşhane Belediyesi su faturanızı sorgulamak ve mevcut su faturanızı kredi kartınızı kullanarak ödemek için lütfen linki takip ediniz. Karşınıza gelecek olan sayfa üzerinden T.C. kimlik numaranızı, sicil numaranızı veya su abone numaranızı kullanarak sorgulama yapabilirsiniz.

Sisteme T.C. kimlik numaranızı, sicil numaranızı veya su abone numaranızı yazarak sorgulama yaptığınızda karşınıza gelecek olan ödenmemiş borçlarınızı seçerek kredi kartınızla ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemleri bankanın altyapısına bağlantılı olarak yapıldığından ödeme işlemlerinde güvenliğiniz üst düzeyde sağlanmaktadır.

Kredi kartınızla su faturanızı ödedikten sonra sistem tarafından verilen ödeme dekontunu ileride ödemeye ilişkin elinizde belge olması açısından bilgisayarınıza kaydetmenizi tavsiye ediyoruz.

Gümüşhane Belediyesi su faturalarınızı bunun haricinde anlaşmalı bankaların internet veya cep bankacılıkları üzerinden de ödeyebilirsiniz. Dilerseniz aynı bankalara Gümüşhane Belediyesi su faturası için otomatik ödeme talimatı vererek fatura takibi zahmetinden kurtulabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapacağınız Gümüşhane Belediyesi su faturası borç ödeme işlemlerinde işlem yaptığınız sitenin belediyenin kendi sitesi olduğundan, banka üzerinden yapıyorsanız bankanın kendi sitesi olduğundan emin olmanız güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Kolay gelsin.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.