Erzincan Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

E Belediye hizmetleri kapsamında Erzincan Belediyesi pek çok belediye hizmetini online olarak vatandaşın ayağına kadar götüren belediyelerden bir tanesi. Son dönemlerde yaşanan e belediyecilik hizmetlerine gereken önemi veren Erzincan Belediyesi kolay hızlı ve güvenilir ödeme sistemlerini kendi web sitesi üzerinden sunuyor.

Erzincan Belediyesi E Belediyecilik hizmetleri borç sorgulama ve ödeme işlemlerini 7/24 olarak bilgisayar ortamında güvenilir, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilme imkanı sunuyor. Bu sayede şeffaflık, kullanılabilirlik ve güvenilirlik ön plana çıkıyor.

Erzincan Belediyesi su faturası borç sorgulama ve kredi kartı ile borç ödeme işlemleri için linki takip ediniz. Karşınıza gelecek olan ekranda abone numaranız, sicil kodunuz ile ödeme yapabilirsiniz. Bunun haricinde T.C kimlik numaranız ile de su borcunuzu rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Erzincan Belediyesi web sitesi üzerinden sunulan ödeme sistemi 128 bit SSL şifreleme sistemi ile şifrelendiğinden ödemeleriniz tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştirilmektedir. Size düşen kredi kartınızla ödeme yapmanın keyfini çıkarmak.

Erzincan Belediyesi E Belediyecilik hizmetleri size zamandan tasarruf sağlarken geriye yönelik ödenmemiş fatura borcu öğrenme, güncel borç bilgisi sorgulama gibi hizmetleri yerinizden almanıza olanak sağlar. Banka vezneleri veya su tahsilat veznelerine gitmenize ve kuyruk bekleme zahmetine girmekten sizi kurtarır.

Kredi kartınızla ödeme işleminiz esnasında işleminizin güvenli bir şekilde tamamlanması için kullandığınız bilgisayarların herkes tarafından kullanılan bilgisayarlar olmamasına özen göstermeniz elzemdir. Ayrıca ödeme işleminden sonra sistem tarafından ödemeye ilişkin olarak hazırlanan ödeme dekontunu bilgisayarınıza kaydetmeniz fayda sağlayacaktır.

Erzincan Belediyesi su faturası borcunuzun otomatik olarak ödenmesi için anlaşmalı bankalara otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Böylece su faturası takibi derdinden de kurtulmuş olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.