Edirne Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

E Belediye hizmetleri son yılların en çok rağbet gören uygulamalarının başında yer alıyor. Pek çok belediye tarafından e belediye hizmetleri kapsamında ödeme işlemlerinin online olarak kredi kartı ile yapılmasına imkan tanınıyor. Böylelikle veznelerde olan yoğunluğun önüne geçilirken vatandaşın da işlerini daha hızlı bir şekilde yürütebilmesi sağlanmış oluyor.

Edirne Belediyesi de çağın gereklerine kısa zamanda uyum sağlayan belediyelerden bir tanesi. Edirne belediyesi kendi internet sitesi üzerinden sunmuş olduğu güvenli su borcu sorgulama ve ödeme işlemleri sayesinde vatandaşın ayağına kadar gidiyor.

İnternet hizmetleri kapsamında Edirne Belediyesi güncel su borcu sorgulama ve fatura ödeme işlemlerine hemen başlamak için lütfen linki takip ediniz. Hızlı borç ödeme sayfası üzerinden su aboneliğinize ait sicil numaranızı girerek kredi kartınız ile su faturanızı ödeyebilirsiniz.

Bunun haricinde dilerseniz Edirne Belediyesi sistemine kayıt olarak sisteme giriş sağlayarak online hizmetlerden daha fazla yararlanabilirsiniz. Sicil numaranızı bilmiyorsanız yine sistem üzerinden İsimden sicil no bulma, T.C.kimlik numarası ile sicil no bulma, su ihbarnamesi ile sicil no bulma ve tahsilat makbuzu ile sicil no bulma hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Edirne Belediyesi kolay su faturası ödeme yöntemlerinden bir tanesi de Bankalara otomatik ödeme talimatı vermektir. Otomatik ödeme talimatı sayesinde fatura takibi derdinden kurtularak Edirne Belediyesi su faturalarınızın zamanında ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Edirne Belediyesi su faturalarınız için Türkiye Halk Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası, Akbank, Finans Bank, T.C. Ziraat Bankası,Denizbank, ING Bank, Türkiye İş Bankası, Şekerbank,Türkiye Finans Katılım Bankası, Türk Ekonomi Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, AlbarakaTürk ve Yapı ve Kredi Bankasına  otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.