Bursa Büyükşehir Belediyesi Buski Su Faturası Borc Sorgulama ve Ödeme

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) Bursa’nın tüm su işlerini yürütmekte, yeni yatırımlar yaparak sürekli temiz ve kaliteli su ile halkı buluşturmak için var gücüyle çalışmakta. Bu yönde pek çok yeni projeyi adım adım hayata geçirmekte.

Bursa Büyükşehir Belediyesi internet hizmetleri kapsamında su faturası sorgulama, su borcu ödeme gibi işlemlerin internet üzerinden yapılabilmesine imkan veren sistemleri de vatandaşların kullanımına açmış durumda. Bu sayede daha şeffaf ve hızlı ve yerinden hizmet sunma anlayışı benimsenmekte.

Buski internet sitesi üzerinden hızlı su faturası sorgulama ve ödeme hizmeti sayesinde güncel borç bilgileri öğrenme, kredi kartı ile banka şubesine, ödeme noktasına veya herhangi bir vezneye gitmeden kolay borç ödeme gibi işlemleri bilgisayarınızdan veya akıllı cihazınızdan rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yine Buski anlaşmalı bankaların internet şubeleri üzerinden de güncel borç bilgisini öğrenebileceğiniz gibi fatura ödemesi gerçekleştirebilir, dilerseniz otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Anlaşmalı bankaları aşağıdaki linki takip ederek buski web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Buski su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemlerini hemen gerçekleştirmek için linki ziyaret edebilirsiniz. Ödemelerinizi sistem üzerinden kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Ödemelerin bankanızın güvenlik sistemi ile entegreli olarak yapıldığını belirtmekle birlikte daha güvenli ödemeler için kullandığınız bilgisayarın genel kullanıma açık bilgisayarlar olmamasına özen göstermenizi tavsiye ederiz.

Diğer bir husus olarak Buski ön ödemeli, diğer bir tabirle kartlı su sayaçları için internet üzerinden yükleme yapmak mümkün değildir. Bunun için yükleme noktalarına kartınızı götürerek fiziki olarak yükleme yaptırmanız gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.