Burdur Belediyesi Su Borcu Sorgulama ve Ödeme

Burdur Belediyesi su borcu sorgulama ve ödeme işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebileceğinizi biliyor musunuz? Burdur su borcu sorgulama ve ödeme işlemlerini internet üzerinden online olarak yapmak size zamandan tasarruf sağlarken, gidiş geliş ve bekleme gibi zahmetlerden de kurtarır. Online sistemler daha şeffaf bir hizmet anlayışının benimsenmesini sağlar.

Burdur Belediyesi su borcunuzu sorgulamak veya ödemek için gerekli olan su abone numaranızı sisteme girmek. Sonrasında ekrana yansıtılacak olan mevcut su borçlarınızı seçerek kredi kartı ile borç ödeme adımından işlemi tamamlamak.

Burdur Belediyesi su faturası borç sorgulama ve kredi kartıyla borç ödeme işlemlerine hemen başlamak için lütfen linki takip ediniz. Karşınıza gelecek olan ekranda su faturanızda yer alan abone numaranızı ekrandaki “abone no” bölümüne yazarak “göster” butonuna tıklayınız.

Bu adım sonrasında ödenmemiş olan tüm su borçlarınız sistem tarafından ekrana getirilecektir. Ekran üzerinden ödeme yapmak istediğiniz borçlarınızın başına tik işareti koyduktan sonra alt kısımdaki öde bölümünden kredi kartınızı kullanarak ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ödeme işlemi bittikten sonra sistem tarafından otomatik olarak hazırlanan dekonttan bir sureti bilgisayarınıza yada akıllı cihazınıza kaydetmeniz faydanıza olacaktır. İnternet üzerinden yapılan online ödeme işlemlerinin oldukça güvenli olduğunu belirtelim. Ancak yine de ödeme sırasında kullanacağınız bilgisayarın umumi kullanıma açık bilgisayarlar olmamasına özen göstermenizi tavsiye ederiz.

Burdur belediyesi su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemlerini anlaşmalı bankaların internet şubeleri ve cep şubelerinden de yapabilirsiniz. Dilerseniz sisteme otomatik ödeme talimatı vererek fatura takibi derdini bir kenara bırakabilirsiniz.

Burdur Belediyesi su borcu ödeme işlemleri için e belediye uygulaması sistemine dilerseniz üyelik kaydı yaparak sonraki girişlerinizde yapacağınız ödeme ve sorgulama işlemlerinizde kolaylık sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.