Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

E Belediyecilik hizmetleri her geçen gün yaygınlaşmaya devam etmekte. Belediyeler internet altyapılarını online tahsilat sistemlerini aktif edecek şekilde geliştirmeye devam ediyorlar. Her ne kadar her belediye online ödeme hizmetini veremese de online ödeme kabul eden belediye sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi de online ödeme hizmetini vatandaşlarının ayaklarına kadar götüren belediyeler arasında yer alıyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin sunmuş olduğu online ödeme sistemi sayesinde su faturalarınızı online olarak kredi kartınızla ödeme imkanına sahipsiniz. Online ödeme sistemleri sizin yazacağınız bilgileri şifrelenmiş olarak gönderir ve alır. Bu sayede bilgi güvenliği en üst seviyelerde tutulmuş olur. Bu sebeple online ödeme sistemleri oldukça güvenli sistemlerdir.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi e belediyecilik hizmetleri üzerinden sicil numaranız, T.C. kimlik numaranız yahut kimlik numaranız ile sorgulama yaparak su faturanıza ait borçlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Görüntülenen borçlardan ödemek istediklerinizi seçerek kredi kartıyla güvenli bir şekilde borç ödeme adımına geçebilirsiniz.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi su faturası borç sorgulama ve borç ödeme işlemleri için lütfen bağlantıyı izleyiniz. Karşınıza gelecek olan ekranda sicil numaranız yada T.C. kimlik numaranız ile sorgulama yaparak ödeme adımına geçiniz.

Ödeme işlemini tamamladıktan sonra sistem tarafından otomatik olarak oluşturulacak olan ödeme dekontunu bilgisayarınıza yada ödeme yaptığınız akıllı cihazınıza kaydetmeniz faydanıza olacaktır.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Su faturalarınız için anlaşmalı bankaların internet ve cep şubelerinden de su borcu ödeme işlemini yapabilirsiniz. Dilerseniz otomatik ödeme talimatı vererek fatura takip etme derdinden de kurtulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.