Artvin Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

E Belediyecilik hizmetleri son yılların en önemli hizmetlerinden bir tanesi. Artvin Belediyesi de kendi internet sitesi üzerinden güvenli su faturası borç sorgulama ve ödeme hizmetini vatandaşların kullanımına sunan belediyelerden. Bu sayede vatandaşın daha kolay ve etkin şekilde borçlarını görüntülemesi ve ödemelerini kredi kartlarını kullanarak oturdukları yerden yapabilmesi amaçlanmaktadır.

Artvin Belediyesi su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemleri için Artvin Belediyesi E Belediye uygulamasına giriş yapmanız yeterli. Bunun için sicil numaranızı yada kimlik numaranızı kullanabilirsiniz. Daha detaylı ödemeler için sisteme kayıt olmanız gerekmektedir.

Artvin Belediyesi Kredi Kartı ile Online Su Faturası Borç ödeme işlemleri için linki ziyaret ediniz. Açılacak olan ekranda T.C. kimlik numaranızı yada sicil numaranızı kullanarak sorgulama yapmalısınız. Sorgulama sonucunda bulunan su borcunuzu kredi kartınızı kullanarak anında ödeyebilirsiniz.

Artvin Belediyesi güncel su faturası borç sorgulama işlemlerinizi de yine yukarıda paylaştığımız link aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulama sonucunda güncel borç bilginiz ekrana getirilmektedir.

Kurumsal su abonelikleri için de yine sisteme kayıt olabilirsiniz. Kurumsal yeni kayıt başvurusu için lütfen linki takip ediniz. Sisteme kayıt yapmadan da kurumsal su faturası online ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz anlaşmalı bankaların internet şubeleri ve cep şubelerini kullanarak da online ödemelerinizi yapabilirsiniz.

E Belediyecilik hizmetleri kapsamında kredi kartınız ile yapacağınız ödemelerde güvenliğiniz sağlanmaktadır. Ancak ödeme esnasında kullanmakta olduğunuz bilgisayar yada mobil cihazınızın güvenli bir cihaz olması önem teşkil etmektedir. Umuma açık bilgisayarları bu tarz işlemler için ödemekten kaçınmanız güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir.

Artvin Belediyesi su borcu ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra ödeme dekontundan bir örneği bilgisayarınızda yada mobil cihazınızda saklamanız yararınıza olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.