Ankara Aski Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Ülkemizin en yoğun nüfusuna sahip 2. mega kendi Ankara’da pek çok hizmet Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşın ayağına kadar götürülüyor. Günümüzde zamanın önemini bilmeyenimiz yok. Bu sebeple zamandan tasarruf, işlemlerin kolay takip edilebilmesi ve vatandaşa kolaylık sağlanması açısından e belediye hizmetlerine yatırım son hızıyla devam ediyor.

Bu kapsamda Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından online işlemler hizmete geçirilmiştir. Sistem uzun yıllardan beri de Ankara’lılara hizmet vermektedir. Ankara Aski online işlemler sayesinde Ankara su faturası borç sorgulama, güncel borç öğrenme, kredi kartıyla su borcu ödeme gibi işlemlerinizi en kısa yoldan halledebilirsiniz.

Ankara BB ASKİ su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemleri için lütfen linki ziyaret ediniz. Aski online işlem merkezinde işlemlerinizi yapabilmeniz için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Sistemde üyeliğiniz yok ise Kayıt Ol menüsünü kullanarak sisteme kayıt olduktan sonra giriş yapabilirsiniz.

Aski su faturalarınızı kredi kartınızla online olarak yapmanız size zamandan tasarruf sağlarken daha etkin fatura takibi sağlayacaktır. Kartlı sayaçlar için internet üzerinden ödeme işlemi yapmanız mümkün değildir. Bunun için kartınızla birlikte dolum noktalarına yada sumatik cihazlarına gitmeniz gerekmektedir. Aski kartlı su sayacınıza yükleme yaptırabileceğiniz yükleme noktalarını öğrenmek için lütfen bağlantıyı ziyaret ediniz.

Aski online işlemler üzerinden ayrıca online arıza bildirimi yapabilir, daha önce yaptığınız arıza başvurularınızı takip edebilirsiniz. Kredi kartı kullanmıyorsanız Aski su borcu ödemelerinizi de banka hesabınızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Banka hesabınızdan Aski su borcu ödeme işlemleriniz için aktif olarak bankanızın internet şubesini veya mobil şubesini kullanıyor olmanız gerekmektedir. Bankanıza otomatik ödeme talimatı vererek Ankara Aski su faturalarınızın otomatik olarak zamanında ödenmesini sağlayabilirsiniz. Böylece bankanız Aski su faturası borçlarınızı sizin yerinize otomatik olarak öder, böylece fatura ödemelerinizin gecikmesinin önüne geçmiş olursunuz. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.