Adana Aski Su Faturası Borcu Sorgulama ve Ödeme

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından online hizmetler sayesinde pek çok hizmet vatandaşın ayağına kadar götürülmekte. Bu hizmetlerden bir tanesi de online hizmetler diğer bir adıyla e belediyecilik hizmetleri. E belediye sayesinde pek çok işlemi bilgisayarınız karşısında veya akıllı cihazınız üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu yazımızın sonunda Adana Aski su borcu ödeme işlemleri nasıl yapılır, kredi kartı ile su borcu ne şekilde ödenir, gecikmiş su borcu ödeme işlemleri nasıl yapılır gibi sorularınıza yanıt bulacaksınız.

Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi sitesi üzerinden Aski su faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Bunun yanısıra aski güncel su borcu sorgulama, su borcu yapılandırma, arıza kaydı oluşturma gibi işlemleri de Aski online işlemler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Peki Adana Aski online işlemler hizmetlerini nasıl kullanabilirsiniz biliyor musunuz? Bunun için öncelikle e aski online sistemine üye olmanız gerekmekte. Adana E aski online işlemler modülüne yeni üyelik kaydı için linki takip ediniz. Adınız soyadınız, T.C kimlik numaranız ve sizden istenilen diğer bilgileri sisteme girerek kaydınızı gerçekleştiriniz. Kayıt sonrasında sisteme giriş yaparak Adana Aski su borcu sorgulama ve su borcu ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Adana aski su faturası sorgulama ve ödeme işlemleri için linki takip ediniz. Sisteme girdikten sonra kredi kartınızı kullanarak su borcunuzu anında başka hiçbir şeye gerek kalmadan ödeyebilirsiniz.

Adana Aski su borcu ödeme işlemlerinizi bunun haricinde gecikmiş su faturası borçlarınızı en kolay şekilde Aski web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun haricinde online olarak Ziraat Bankası ve Finans Bank internet şubelerini, cep şubelerini kullanarak da güncel ve gecikmiş su borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Diğer bankalara dönemlik su borçlarınızın otomatik olarak ödenmesi için talimat verebilirsiniz. Anlaşmalı bankalar için linki ziyaret edebilirsiniz.

Aski su borçlarınızı elden veznelere ödemek istiyorsanız ödeme yapabileceğiniz belediye veznelerini görmek için linki ziyaret ediniz. Belediye vezneleri haricinde PTT şubeleri, faturamatik yetkili bayileri ile tam fatura yetkili bayilerine de elden ödeme yapabileceğinizi belirtelim. Size en yakın belediye veznesini öğrenmek için linki takip ediniz.

Adana Aski güncel su faturası borçlarınızı veya gecikmiş su borçlarınızı yukarıda bahsettiğimiz yöntemlerden birini kullanarak sorgulayabilir ve borcunuzu ödeyebilirsiniz. En kolay ödeme yönteminin kredi kartı ile ödeme yöntemi olduğunu belirterek yazımızı bitirelim. Kolay gelsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.