Amasya Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

E belediye hizmetleri günümüzde işimizi kolaylaştıran, bize zaman kazandıran hizmetlerden bir tanesi. İnterneti aktif olarak pek çok kişi su faturası ödemesi, vergi ödemesi ve daha fazlası için vezneler yerine internet ödemelerini tercih ediyor. Amasya Belediyesi de kendi sitesi üzerinden e belediye hizmetlerini vatandaşların kullanımına açmış durumda.

Amasya Belediyesi E belediye hizmetleri kapsamında vergi borcu ödeme, su borcu ödeme gibi işlemlerinizi kredi kartınızı kullanarak bilgisayarınızdan veya akıllı mobil cihazınızdan rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Konu hakkında Amasya Belediyesi yardım masasından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Amasya belediyesi su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemlerini gerçekleştirmek için lütfen linki ziyaret ediniz. Amasya Belediyesi E belediye hizmetlerinden faydalanmak için sisteme üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üyelik kaydınız bulunmuyor ise bunun için sisteme üye olmanız gerekmektedir.

Amasya belediyesi su faturası ödeme işlemleriniz için anlaşmalı bankaların internet şubeleri yada mobil şubelerini kullanabilirsiniz. Bunun için ilgili bankada internet kullanımına açık hesabınız bulunması gerekmektedir.

Amasya belediyesi interaktif belediyecilik hizmetleri kapsamında sizde internetinizi kullanarak kredi kartınızla ödemelerinizi oturduğunuz yerden hızlı bir şekilde yaparak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Bunun haricinde su borcunuzun otomatik olarak ödenmesi için bankanıza otomatik ödeme talimatı vererek fatura takip etme zahmetinden kurtulabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapacağınız ödeme işlemlerinde kullandığınız bilgisayarın güvenli bir bilgisayar olduğundan emin olmanız veri güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple ödemelerinizi mutlaka güvenli bilgisayarlardan yapmanız tavsiye olunur.

Ağrı Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Pek çok belediye tarafından e belediye hizmetleri hayata geçirilmiştir. Ağrı Belediyesi de e belediye hizmetleri modülünü internet sitesine entegre etmiş ise de henüz pek çok hizmet online olarak sunulmamaktadır. E belediye hizmeti aktif edildiğinde hizmet verilen alanlarda belediyenin web sitesi üzerinden 7/24 işlemlerinizi gerçekleştirme imkanına kavuşabilirsiniz.

Bu sebeple Ağrı Belediyesi su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemlerini Ağrı Belediyesi internet sitesi üzerinden şimdilik yapılabilmesi mümkün gözükmemektedir. Online ödeme işlemleri modülü hayata geçirildiğinde yazımız güncellenecektir. Konu hakkında belediye yardım masasından bilgi talep edebilirsiniz.

Ağrı Belediyesi Su borcu sorgulama ve ödeme işlemlerinin internet üzerinden yapılıp yapılmadığını bu linki takip ederek kendiniz de kontrol edebilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra “e belediye” menüsünü veya “online işlemler” menüsünü takip ediniz. Online ödeme hizmetinin bir an önce hayata geçirilmesi hususunda belediye yardım masasına taleplerinizi iletebilirsiniz. Zira pek çok belediye su borcu tahsilat işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Henüz Ağrı Belediyesi su borçlarınız online ödeme işlemleri internet üzerinden gerçekleştirilemiyor olsa da, su faturanız için bankanıza otomatik ödeme talimatı vermeyi deneyebilirsiniz. Böylece su faturanızın borcunun ödenip ödenmediğini takip etme zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Otomatik ödeme talimatı sayesinde faturanız son ödeme gününden önce zamanından ödenmiş olur. Böylece faturanızın son ödeme tarihini geçirme riskiniz ortadan kalkar, fatura ödeme işlemi için harcayacağınız zaman size kalır.

 

İstanbul Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. BEDAŞ Elektrik Borcu Sorgulama ve Ödeme

İstanbul, Türkiye’nin en büyük nüfus yoğunluğuna sahip ili. Koca mega kentin enerji ihtiyacı Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından sağlanıyor. İstanbul’da düzenli olarak yapılan bakımlar ve diğer planlı elektrik kesintileri hakkında interneti kullanarak önceden bilgi sahibi olmanız mümkün.

Boğaziçi Edaş tarafından planlı bir şekilde yapılacak elektrik kesintileri için kurumun internet sitesini takip edebilir. Bunun için google playstore yada appstore dan e kesinti uygulamasını indirebilirsiniz. Bu yöntemlerle kesintileri önceden öğrenir, işlerinizi bu doğrultuda planlarsınız.

Boğaziçi EDAŞ tarafından online olarak kaçak ihbarı, arıza bildirimi, aydınlatma şikayeti, sayaç işlemleri, evrak sorgulama ve belge doğrulama işlemi yapılabilmekte. Sitede en büyük eksiklik Boğaziçi Edaş elektrik fatura borcu sorgulama ve ödeme işlemlerinin direkt olarak site üzerinden yapılamaması. Pek çok elektrik şirketi bu hizmeti veriyor olmasına rağmen Boğaziçi Edaş tarafında bu hizmete rastlayamadık. Umarız kısa zamanda bu eksiklik Boğaziçi Edaş tarafından giderilir.

Ancak yinede Boğaziçi Edaş elektrik borcu sorgulama ve ödeme işlemlerinizi internet üzerinden yapmanız mümkün. Bunun için Vakıfbank’ın cep şubesi yada internet şubesini kullanıyor olmanız lazım. (kurumla anlaşmalı olan başka bankalarda aynı hizmeti verebilir). Bankanın ödemeler başlığı altından elektrik borcu ödeme kısmına giderek borcunuzu öğrenebilir, hesabınızdaki paradan online olarak elektrik borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Yine aynı şekilde anlaşmalı bankaların web şubelerinden veya cep şubelerinden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu sayede banka kuyruklarından yada ödeme merkezi kuyruklarından kurtulmuş olursunuz.

Boğaziçi Edaş ın internet sitesi üzerinden online işlemler bölümünü ziyaret etmek için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Vakıfbank üzerinden elektrik borç sorgulama ve ödeme işlemleri için burayı takip edebilirsiniz.