Ankara 33. İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Ankara  33. İcra Müdürlüğü borç sorgulama, borç öğrenme ve borç ödeme işlemlerini UYAP vatandaş portal üzerinden elektronik imzanız ile gerçekleştirebilirsiniz. Ankara  33. İcra Müdürlüğü dosya borcu veya harç ödemesi için Vakıfbank internet şubesi ile cep şubesini kullanabilirsiniz.

Vakıfbank internet bankacılığını kullanarak Ankara  33. İcra Müdürlüğü icra dosyasına internetten harç ödemek yada dosya borcu yatırmak için adım adım belirttiğimiz işlemleri takip ediniz. Öncelikle vakıfbank internet şubesine giriş yapmanız gerekmekte olup giriş yaptığınızda icra borç ödemesi için Ankara 33. İcra Müdürlüğü iban numarası bilgisine ihtiyacınız yoktur.

Giriş sonrasında ödemeler sekmesinden icra ödemeleri bölümünü tıklayınız. İcra il sekmesinden Ankara seçiniz. İcra Dairesi sekmesinden 33. İcra Müdürlüğünü seçiniz. Dosya türü seçeneklerinden esas, talimat, iflas veya izaleyi şuyu dosyalarından uygun olanını seçiniz. Ödeme türü sekmesinden borç tahsilatı, teminat, ihale bedeli, masraf, tahsil harcı, cezaevi yapı harcı seçeneklerinden size uygun olanı seçiniz. Bunlardan farklı bir ödeme türü ise diğer seçeneğini seçip ödeme alanına geçebilirsiniz.

İlgili bölümü seçtikten sonra devam seçeneğini tıklayarak ödeme bilgilerini girmeye devam ediniz. Borçlu TCKNVKN alanına TC kimlik numarası veya vergi kimlik numarasını yazınız. Borçlu ad soyad ünvan alanı kısmına ödeme yapan kişinin isim ve soyismini yazınız. Dosya yılına dosyanın yıl bilgisini (2016 yada 2017 vs gibi) yıl bilgisini giriniz. Dosya numarası kısmına dosyanın numarasını yazınız. (123 vs gibi) Cep telefonu numarası kısmına cep numaranızı yazınız. Buradaki başında yıldız bulunan kısımdaki bilgilerin girilmesi zorunludur.

Son olarak ödenecek tutar kısmına ödeme yapacağınız miktarı girerek devam tuşuna basınız. Gerekli kontroller sonrasında ödemeyi onaylayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ödemeyi yaptıktan sonra ödemeye ilişkin makbuz çıktısı alarak saklamanız faydanıza olacaktır.

Ankara 33. İcra Müdürlüğü dosya bilgilerinizi Vatandaş portal üzerinden görüntülemek için bağlantıyı tıklayınız. Vatandaş portala e imza ile giriş yaptığınızda icra dosyasındaki tüm evrakları görebilir, dosyanızı sorgulayarak gerekli icra harcı veya icra borcu ödemesini kredi kartınızla yahut “Param” hesabınızla yapabilirsiniz. Vakıfbank üzerinden ödeme için lütfen linki izleyin.

Ankara 33. İcra Müdürlüğüne bizzat giderek borcunuzu kredi kartınız veya banka hesap kartınız ile ödeyebilirsiniz. Vatandaş portal üzerinden kredi kartı ile yapılacak ödemelerde tek çekim veya taksitli olarak ödeme yapılabilmektedir.

15 thoughts to “Ankara 33. İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri”

 1. İyi gun ler size ulasamayyorum irtibat numaranızı guncellersenız sevinirim saylılar

 2. Orhan öztürk dosya no: 2018/72562 nolu dosyamı borcumu ödedim fakat aracımdaki hak mahrumiyeti kalkmadı bu konuda yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

  1. Öncelikle sitemizin kurumların resmi internet sitesi olmadığını ve burada yazılanların kurumlar adına yazılmadığını belirtelim. Sorunuza gelecek olursak, borcunuzu ödedi iseniz dosyaya borcunuzu ödediğiniz belirterek mahrumiyetin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Ancak ödemeyi icra dosyası üzerinden değil de direkt olarak avukata yaptı iseniz ilgili avukatın icra dosyasına mahrumiyetin kaldırılması için yazılı talepte bulunması gerekmekte.

   1. Iyi gunler borcumu ödedim ama harci yatirmadigim için dosya açık gözüküyor size ulaşamıyorum da numaranız kac aydır rica etsem yardımcı olur musunuz

 3. Öztürk hukukun adıma açtığı icra dodya borcumu ödedim 33 .icra dan dosya kapandı gözüküyor fakat iş bankasından hesabim dan bloke kalmadı ilgilenirseniz sevinirim maduruyrtimi gidermiş olursunuz saygılarımla ile

  1. Selamunalekum benim aracma haciz cikti nedan oldunu bilemyorum kandim istanbuldaym ankara 33 icra dayresinden verlmis evrak numarasi 2022 13050 nedan boyle oldunu cevaplarsaniz sevinerim kandim turkmenistan vatandasiyim e devlet yoklugu sebebile ovrenemedm

 4. 2018/132229 dosya borcumu ödedim e devlette dosyam kapalı gözüküyor fakat iş bankasındaki bloke kalkmadı bir aya yakın oldu kalkmadı 33.çu içraya bil türlü ulaşamıyorum telefonlara bakan yok iş yoğuluğundan olabilir düşünüyorum maduriyetimin cözülmesini bilgilerinize arz ederim.

  1. Sayın Arslan, İcra Dairesine telefonla ulaşamıyorsanız UYAP vatandaş portal üzerinden icra dosyanıza evrak gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz dilekçede talebinizi rahatlıkla iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

 5. Türkcelle olan borcum 2018 de kapanmışdır bu durumda icra dosyam ziraatbankta halen açık gözüküyor size ulaşabileceğim telefon numarası veya bu dosyanın kapatılmasını arzederim

 6. İyi günler benim Ankara 33 de adliyede borcum çıkıyor arabaya rehin koymuş Konya’da yaşıyorum konya adliyesi Ankara ile görüş diyor numarayı defalarca aradım bakmıyor lar Ankara’ya gelecek durumum yok lütfen bana ulaşın borcumu ogrenemiyorum

 7. KARDESİM BU 33.İCRA NEDİR YA PASO SİKAYET BENİM BORVUM ODENDİ HALA BANKA BLOKE KALKMADİ SİZE ULASAMİYORUMDA AVUKATİ ARİYORUM icranın bize dekontu atması lazım diyor ama 1 aydır dekont avukata ulasmadi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.