Çankırı Belediyesi Su Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Çankırı Belediyesi online hizmetler konusunda vatandaşa tüm kolaylıkları sağlamak için gerekli altyapısını oluşturarak sistemi aktif şekilde kullanıma açan belediyelerin başında gelmekte. Çankırı Belediyesi E Belediyecilik hizmetlerinden henüz faydalanmadıysanız yazımızı mutlaka okuyun.

Çankırı Belediyesi E Belediye hizmetlerinden faydalanmak için sisteme kayıt yapmanızı tavsiye ederiz. Zira bu şekilde sistemden maksimum faydayı sağlarken zamandan da tasarruf sağlarsınız. Çankırı E belediyecilik hizmetlerinde en çok kullanılan işlem su borcu sorgulama ve ödeme işlemleri.

E belediye üzerinden güncel su faturası borç sorgulama işlemini yapabilir dilerseniz kredi kartınızı kullanarak su borcunuzu zahmetsiz bir şekilde hemen ödeyebilirsiniz. Sistemin siber açıdan güvenilir bir sistem olduğunu da vurgulayalım.

Çankırı Belediyesi web sitesini kullanarak su borcu sorgulama ve kredi kartı ile ödeme işlemlerine hemen başlamak için linki ziyaret edebilirsiniz. Sistem üzerinden borç sorgulama ve ödeme işleminin en kolay yolu T.C kimlik numaranızı kullanmaktır.

“T.C. kimlik no ile tahsilat” bölümüne kimlik numaranızı girerek göster butonuna tıkladığınızda adınıza olan tüm borçlar ekrana listelenecektir. Bu listeden ödemek istediğiniz borcu seçerek “seçili borçları ödemek için lütfen tıklayın” bölümünden sonra “Tüm Bankalar Sanal Pos” alanına tıklayarak kredi kartı ile ödeme adımına geçebilirsiniz. Dilerseniz sorgulama işlemini abone numarası ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Çankırı Belediyesi E Belediyecilik hizmetlerini kullanmak sizi sıra beklemekten kurtarır, zamandan tasarruf sağlar ve daha şeffaf bir şekilde borçlarınızı inceleme fırsatı verir. Ödemeye ilişkin dekontu bilgisayarınıza kaydetmenizi tavsiye ederiz.

Çankırı Belediyesi su faturası için anlaşmalı bankalara otomatik ödeme talimatı vererek fatura takip zahmetinden de kurtulabilirsiniz. Böylece siz farkına bile varmadan tüm faturalarınız zamanında tahsil edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.