Yedaş, Çorum Oğuzlar Elektrik Faturası Borç Sorgulama Ödeme

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (Yeşilırmak Edaş) 2013 yılından itibaren Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. ismi ile faaliyetlerini sürdüren köklü bir şirkettir. Yeşilırmak Edaş Çorum Oğuzlar ve Orta Karadeniz bölgesinde elektrik iletimi, elektrik hatlarının onarımı ve tüm idamesinden sorumludur.

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. bünyesinde vatandaş tarafında hissedilen en büyük eksiklik Yedaş tarafından henüz elektrik faturası borç sorgulama ve ödeme işlemlerini kendi web sitesi üzerinden sunmuyor olmasıdır. Bu durum zaman kaybına ve faturaların zamanında ödenmemesine sebep olabilmektedir.

Çorum  Oğuzlar Yedaş abonelerinin istedikleri anda güncel eletrik borç bilgilerini sorgulayabilecekleri ve ödeyebilecekleri bir sistemin hayata geçirilmesi önemli bir hizmet olacaktır. Ayrıca aboneler için daha şeffaf ve daha kolay kullanılabilir ödeme yöntemi sayesinde faturaların zamanında ödenmesi de sağlanacaktır.

Çorum Oğuzlar Yeşilırmak Edaş elektrik faturası borç sorgulaması ve fatura ödemesi işlemleri şimdilik banka şubelerinden, hizmet noktalarından yapılabilmektedir. Yedaş online fatura ödeme işlemleri için anlaşmalı bankaların internet şubeleri ve cep şubeleri kullanılabilir.

Yeşilırmak Edaş Çorum Oğuzlar elektrik faturası ödeme noktaları, en yakın müşteri hizmet merkezi için linki ziyaret edebilirsiniz. Yedaş elektrik arızaları için 186 yı arayabilirsiniz.

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. Çorum  Oğuzlar elektrik faturası borcu sorgulama ve ödeme işlemleri için anlaşmalı bankalardan faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu bankalara otomatik ödeme talimatı vererek her ay fatura takibinden kurtulabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.