Sinop Ayancık Yepaş Elektrik Faturası Sorgulama ve Ödeme

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (Yeşilırmak Edaş) 2009’dan beri Çorum, Ordu, Amasya, Sinop ve Samsun illerinde ve bağlı bölgelerinde hizmet vermektedir. Yedaş 2013 yılında dağıtım ve perakende satış faaliyetlerini ayırarak perakende satışlarını Yepaş (Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış A.Ş.) ile yapmaktadır. YEDAŞ Sinop Ayancık ve bu bölgedeki elektrik hatlarının onarımı, bakımı, dağıtımı ve işletilmesinden sorumlu kuruluştur.

Yepaş hizmet bölgeleri dahilinde 5 il ve çevresinde oldukça yoğun bir nüfusa perakende elektrik satış hizmeti vermektedir. Yaklaşık 1.8 milyon nüfusa elektrik tedariği sağlamaktadır. Yedaş elektrik alanında yaptığı yatırımlar ile hizmet kalitesini her geçen gün artırmaktadır.

Yepaş müşterilerinin en çok istediği konulardan bir tanesi olan  online işlemlerdir. Online işlemlerin sağladığı kolaylıklar sayesinde yepaş güncel fatura sorgulama gibi hizmetler büyük kolaylık sağlamaktadır. Yepaş Sinop Ayancık güncel borç sorgulama ve fatura ödeme işlemleri henüz kuruluşun kendi sistemi üzerinden yapılamamaktadır.

Yepaş’ın bu eksikliği bankaların internet şubeleri ve cep şubeleri ile bir bakıma eksiklik olarak görülmeyebilir. Özellikle anlaşmalı bankaların online şubeleri aracılığıyla Yepaş elektrik fatura borcu öğrenme ve borç ödeme işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Dilerseniz otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.

Yepaş Sinop Ayancık müşteri hizmetleri merkezini görüntülemek için bağlantıyı kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri noktalarından fatura ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Online ödeme için bankaların sanal şubelerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Yepaş’ın kendi sistemi üzerinden güncel fatura sorgulama ve borç ödeme sistemlerinin hayata geçirilmesini istiyorsanız kurumun müşteri hizmetlerini arayarak taleplerinizi, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.