Meram Edaş Karaman , Kartla Elektrik Borcu Sorgulama ve Ödeme

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (Meram Edaş) yaklaşık 2 milyona yakın abonesi bulunan büyük bir şirkettir. Meram Edaş Karaman , bölgesinde elektrik dağıtımı, elektrik hatlarının bakım ve onarım işlemleri ile hattın işletiminden sorumludur.

İnternet teknolojilerini yakından takip ederek gerekli altyapıyı oluşturan Meram Elektrik Dağıtım A.Ş., tüm abonelerine kesintisiz, şeffaf ve kontrol edilebilir hizmet sunma anlamında sürekli kendisini yenilemektedir. Bu sayede Meram Edaş aboneleri oturdukları yerden pek çok hizmete kolaylıkla ulaşabilmektedir.

Mepaş Meram Edaş internet üzerinden tüm aboneleri tarafından elektrik faturası sorgulama ve ödeme işlemlerini yapılabilir kılmıştır. Böylelikle Karaman , Meram Edaş aboneleri anlık olarak elektrik faturası borçlarını öğrenebilmekte, dilerse ilgili elektrik faturasını ödeyebilmektedir.tamamlanabilmektedir.

Karaman , Meram Edaş (Mepaş) elektrik faturası borç sorgulama ve borç öğrenme işlemleri için linki ziyaret edebilirsiniz. Elektrik faturasındaki tesisat numarasını ve ekrandaki güvenlik kodunu girerek anında güncel borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

Karaman ,  Meram Edaş elektrik faturası borcunuzu kredi kartınızı kullanarak hemen ödemek için lütfen linki izleyiniz. Dilerseniz Karaman , elektrik borcunuzu kredi kartına taksitlendirebilirsiniz. Online işlemlerde işlem yapabilmek için ilk girişte sisteme üye olmanız gerektiğini de belirtelim.

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (Mepaş) online işlemlerden elektrik aboneliği sözleşme görüntüleme, tarife değiştirme gibi işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Bunun haricinde ödeme yapabileceğiniz Meram Edaş fiziki ödeme noktalarını görüntülemek için linki takip edebilirsiniz.

Meram Edaş elektrik faturası anlaşmalı bankalar ve elektrik faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebileceğiniz anlaşmalı bankaların listesini incelemekiçin linki ziyaret edebilirsiniz.

Meram Edaş Karaman , elektrik borcu sorgulama ve ödeme için kredi kartınızı kullanmalısınız. Meram Edaş online işlemlerden fatura ödemenin bir güzel tarafı da borcun taksitle ödenebilmesidir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.