Kırklareli Demirköy Trepaş Elektrik Fatura ve Borç Sorgulama Ödeme

Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (Trepaş) uzun yıllardan bu yana Trakya bölgesinde (Tekirdağ, Edirne, Kırklareli) elektrik satış ve dağıtım hizmeti sunmakta. Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. Kırklareli Demirköy ve bu çevresindeki elektrik hatlarının bakımı, onarım ve dağıtımı, satış ve pazarlamasının yapılmasından sorumludur. Firma 2013 Tarihinde Tredaş kimliği altında birlikte sunduğu dağıtım ve pazarlama hizmetini ayrıştırmıştır. Perakende elektrik satış hizmeti Trepaş tarafından yürütülmektedir.

Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. Trakya bölgesinde yaklaşık 1.000.000 müşterisine elektrik satışı yapmaktadır. Bunun dışında Trepaş, Özel Tedarikçi olması sebebiyle Türkiye genelinde de indirimli elektrik satışı yapmaktadır. Serbest tüketiciler de Trepaş’tan indirimli elektrik satın alabilmektedir.

Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. internet sitesinden online kullanım hizmetini müşterilerine sunmakta. Bu sayede Trepaş anlık borç bilgisi sorgulama imkanı bulunmakta. Trepaş aboneleri dilerse anlaşmalı bankaların internet şubeleri ve cep şubelerinden Kırklareli Demirköy elektrik faturası fatura ödeme işlemlerini yapabilmektedir.

Kırklareli Demirköy Trepaş güncel elektrik borcunuzu öğrenmek için linki kullanabilirsiniz. İşletme kodu, abone numarası alanlarından size uygun olanı doldurduktan sonra güvenlik kodunu girerek borç sorgula butonuna tıklayarak güncel borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Trepaş fatura borcunuzu online olarak ödeyebileceğiniz anlaşmalı bankaları öğrenmek için linkten faydalanabilirsiniz.  Listede hesaptan otomatik ödeme, kredi kartı ile otomatik ödeme, şubeden ödeme, atm den ödeme, internet bankacılığı ile ödeme gibi işlemleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Kırklareli Demirköy elektrik borcunuzu ödeyebileceğiniz diğer bir yol da ödeme noktalarını kullanmak. Size en yakın Trepaş ödeme noktasını öğrenmek için linki ziyaret edebilirsiniz. Aynı sayfada Trepaş müşteri hizmeti merkezlerini de inceleyebilirsiniz.

Trepaş ile ilgili hala aklınıza takılan hususlar veya bilgi almak istediğiniz ko nular varsa   nin 444 88 35 numaralı müşteri hizmetleri hattından yardım alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.