Kahramanmaraş Çağlayancerit Akedaş, Elektrik Faturası Sorgulama ve Ödeme

Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. (Akedaş) 2011 yılından beri Kahramanmaraş bölgesinde elektrik dağıtımı yapan elektrik dağıtım satış lisanslı bir şirkettir. Kahramanmaraş Çağlayancerit ve civarındaki elektrik dağıtımı, hatların bakımı, onarımı ve tüm işletiminden sorumludur. Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. bölgede 550 binden fazla müşterisine bu hizmetleri sunmaktadır.

Elektrik Dağıtım Şirketlerinin en büyük hizmetlerinden bir tanesi de fatura ödeme ve güncel borç bilgisi sorgulama işlemini müşterilerine online olarak sunabilmesi olarak görülmektedir. Bu sayede müşteriler daha şeffaf ve daha rahat ödeme imkanına kavuşabilmektedir.

Günümüz itibariyle Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından kendi web sitesi üzerinden elektrik faturası sorgulama ve ödeme işlemleri henüz sunulmamaktadır. Bunun yerine anlaşmalı bankaların web şubeleri ve cep şubelerinden online borç ödeme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Akedaş Online ödemenin yanısıra çeşitli bölgelere konumlandırdığı hizmet noktaları aracılığı ile de tahsilat yapmaktadır. Müşterilerin bu yönde en çok dile getirdikleri şeylerden bir tanesi de Akedaş’ın kendi web sitesi üzerinden online elektrik ödemesi yapılabilmesi ve fatura sorgulanabilmesi hususlarıdır.

Kahramanmaraş Çağlayancerit Akedaş elektrik faturası borç sorgulama ve fatura ödeme işlemleri için kullanabileceğiniz ödeme noktaları için linki ziyaret edebilirsiniz.

Akedaş Kahramanmaraş Çağlayancerit Elektrik faturası borç sorgulama ve ödeme işlemleri için banka web şubelerinden ve cep şubelerinden faydalanabilirsiniz. Konu hakkında daha detaylı bilgi için 444 46 02 numaralı akedaş müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.