Erzurum Merkez Aras Edaş Elektrik Faturası Borç Sorgulaması ve Ödeme

Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. (Aras Edaş) Kiler Holding ve Çalık Holding tarafından 2013 yılında devralınan bir şirkettir. Aras Edaş Erzurum Merkez bölgesinde ve çevresinde pek çok yerde elektrik dağıtımı, hatların bakım işleri ve işletiminden sorumludur.

Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek deneyimli uzman kadrosu ve sistem üzerindeki çağdaş yenilikleri sayesinde Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. 815000 abonesine her daim kaliteli ve kesintisiz ve kusursuz hizmet sunma amacı gütmektedir.

Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından sunulmakta olan elektrik faturası borç sorgulama ve ödeme işlemleri sayesinde müşteri memnuniyeti artmıştır. Aras Edaşın kendi internet sitesi üzerinden sunduğu bu hizmet sayesinde geçmiş dönem elektrik fatura borçları, güncel borçlar öğrenilebilmekte, bu elektrik borçları kredi kartı ile ödenebilmektedir.

Erzurum Merkez Aras Edaş elektrik faturası borç sorgulaması ve fatura ödemesi işlemleri için linki ziyaret edebilirsiniz. E Posta adresiniz ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak Erzurum Merkez elektrik borcu sorgulama ve ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.

Sisteme giriş yapabilmek için üye olmak gerekmektedir. “Hemen Kaydol” menüsünü kullanarak sisteme kayıt olabilirsiniz. Daha sonra e posta adresiniz ve kayıt esnasında oluşturduğunuz şifreniz ile sisteme giriş yapabilir, online işlemleri kullanabilirsiniz.

Online işlemler üzerinden Aras Edaş aboneliğiniz ile ilgili yapabilecekleriniz sadece borç sorgulama ve ödeme işlemleri ile kısıtlı değil. Abonelik bilgileriniz, tarife bilgileriniz ve daha fazlasını sistemde bulabilmeniz mümkün.

Aras Edaş elektrik faturası ödeme noktaları, en yakın müşteri hizmetleri noktası için linki ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz 0850 200 20 20 numaralı Aras Edaş müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Aras Edaş Erzurum Merkez Elektrik faturası borç sorgulama ve ödeme işlemleri için kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankaların fiziki şubelerinden, internet şubelerinden veya cep şubelerinden de borç ödeyebilir, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.