Düzce Yığılca Elektrik Faturası Borç Öğrenme ve Ödeme Sakarya Edaş

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (Sedaş) 2009’dan beri Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli illerinde ve bağlı bölgelerinde abonelerine elektrik satışı ve dağıtım hizmetleri sunmaktadır. Sedaş Düzce Yığılca ve bu bölgedeki elektrik hatlarının onarımı, bakımı, dağıtımı ve işletilmesinden sorumlu kuruluştur.

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. hizmet bölgelerinde oldukça yoğun bir nüfusa hizmet vermektedir. Yaklaşık 3.4 milyon nüfusa sürekli elektrik tedariği sağlayan Sedaş, yaklaşık olarak 1.6 milyon tüketiciye elektrik iletimi alanında hizmet vermektedir. Sakarya Edaş son yıllarda yaptığı yatırımlarla adından söz ettirmektedir.

Sakarya Edaş’ın müşteri koridorunda hissedilen en büyük eksikliği online işlemler alanında kendisini göstermektedir. Günümüzde müşterilerin  en büyük beklentilerinden bir tanesi online işlemlerdir. Bu sistemler sayesinde anlık borç bilgisi sorgulama, güncel fatura borcu öğrenme gibi hizmetler büyük kolaylık sağlamaktadır. Sedaş Düzce Yığılca elektrik faturası sorgulama ve fatura ödeme işlemleri henüz kuruluşun internet sitesinden yapılamamaktadır.

Kurumun bu eksikliği bankaların internet şubeleri ve cep şubeleri ile bir nebze kapatılabilmekte. Anlaşmalı bankaların internet şubeleri ve web şubelerinden faydalanarak Sedaş elektrik fatura borcu öğrenme ve borç ödeme işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Dilerseniz otomatik ödeme talimatı verme şansınız da bulunmakta. Kurumun internet sitesinden anlaşmalı bankaları öğrenebilirsiniz.

Sedaş Düzce Yığılca tüketici hizmetleri merkezini (yoksa en yakın merkezi) öğrenmek için bağlantıyı izleyebilirsiniz. Müşteri hizmetleri iletişim numaralarını öğrenmek Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü iletişim bilgilerini görmek için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Siz de Sedaş online ödeme sistemlerinin hayata geçirilmesini istiyorsanız kurumun müşteri hizmetlerini arayarak taleplerinizi, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.