Çoruh Edaş Trabzon Ortahisar Elektrik Fatura Borcu Sorgulama Fatura Ödeme

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. (Çoruh Edaş) 2010 yılından bu tarafa Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane,Giresun ve bağlı bölgelerde hizmet vermektedir. Çoruh Edaş Trabzon Ortahisar ve civarındaki elektrik iletiminin kesintisiz, kaliteli ve sürekli sağlanabilirliği için vargücüyle çalışmaktadır.

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. toplamda 1.700.000 den fazla nüfusa elektrik dağıtım hizmetleri götürmektedir. Bunu yaparken çağın getirdiği teknolojik yeniliklerden de sonuna kadar faydalanmakta, abonelerinin daha iyi hizmet alabilmesi için çaba sarf etmektedir.

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. kendi internet sitesi üzerinden sunmakta olduğu online hizmetler sayesinde müşterisine her alanda tam destek verdiğini göstermektedir. Online işlemler hizmeti sayesinde Çoruh Edaş Trabzon Ortahisar elektrik borcu sorgulama ve fatura ödeme işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir.

Trabzon Ortahisar Çoruh Edaş elektrik faturası borcunuzu sorgulamak ve faturanızı kredi kartınızla ödemek için linki ziyaret edebilirsiniz. Kimlik numaranız ve şifrenizle sisteme giriş yaparak sorgulama ve ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sistemi ilk defa kullanacak iseniz “Hemen Üye Olun” bağlantısını kullanarak sisteme kaydınızı yapmanız ve sonrasında sistemi kullanmanız gerekmektedir. Daha önce oluşturmuş olduğunuz şifrenizi unuttuysanız “şifrenizi unuttuysanız tıklayın” bağlantısını kullanarak şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Sistem üzerinde sadece ait elektrik faturası sorgulaması için tesisat numaranızı girmeniz yeterlidir. Çoruh Edaş Trabzon Ortahisar ve bağlı birimler abonesi elektrik faturası sorgulamak için linki tıklayınız.

Çoruh Edaş Trabzon  Ortahisar elektrik faturası ödeme noktaları, anlaşmalı bankalar ve elektrik faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebileceğiniz bankaları görmek için linki ziyaret edebilirsiniz. Ancak internet üzerinden yapacağınız ödemeler daha kolay bir yöntemdir. Ödeme yaparken bilgi güvenliğinize mutlaka dikkat ediniz.

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Adres ve İletişim Bilgileri
Adres: Güzelyalı Mahallesi Mevlana Sokak Numara: 9 Arsin Trabzon
Tel: 0 462 377 67 00     Faks: 0 462 377 67 94    Elektronik posta: bilgi@coruhedas.com.tr

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.