CK Akdeniz Elektrik Isparta Senirkent Elektrik Faturası Borç Sorgulama Ödeme

CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. (CK Akdeniz Elektrik) Akdeniz Edaş ile satış departmanını ayırarak 2013 yılından itibaren Antalya, Burdur ve Isparta illerinde ve bağlı yerleşim yerlerinde elektrik satış hizmeti vermektedir. CK Akdeniz Elektrik Isparta Senirkent ve civarındaki elektrik hattının her daim aktif tutulması, elektrik dağıtımı hizmetinin kesintisiz sağlanması hizmetini ise Akdeniz Edaş yürütmektedir.

CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş.nin hizmet verdiği bölgede yaklaşık 1.7 milyon müşterisi  bulunmaktadır. CK Akdeniz Elektrik sahip olduğu ulusal tarifeden toptan ve perakende satış yapabilmektedir. Son yapılan düzenleme sayesinde aylık elektrik tüketimi belli bir miktarın üzerinde bulunan CK Akdeniz Elektrik müşterileri, daha indirimli fiyatlardan faturalarını ödeyebilmektedir.

CK Akdeniz Elektrik internet sitesi üzerinden sunduğu fatura sorgulama ve ödeme işlemleri sayesinde (online işlemler) müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilmekte, müşterilerinin fatura kontrolü, fatura ödemesi gibi işlemlerini daha kolay ve şeffaf bir şekilde yapabilmesine imkan tanımaktadır.

Isparta Senirkent Akdeniz Epsaş elektrik faturası borç sorgulama ve borç ödeme işlemleri için linki ziyaret edebilirsiniz. CK Akdeniz Elektrik (eski Akdeniz EDAŞ) elektrik borç sorgulaması ve ödeme işlemi için hizmet numarası gerekmektedir. Hizmet numaranızı bilmiyorsanız ödeme sayfasındaki linki kullanarak CK Akdeniz Elektrik müşteri hizmet numaranızı da öğrenebilirsiniz.

Isparta Senirkent CK Akdeniz Elektrik müşteri hizmet noktalarını öğrenmek isterseniz linki ziyaret edebilirsiniz. CK Akdeniz Elektrik anlaşmalı bankaların internet sistemleri ve banka şubelerinden de fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

CK Akdeniz Elektrik için 0850 226 07 07 numaralı müşteri hizmetlerinden taleplerinizi iletebilir, aklınıza takılan hususlarda bilgi alabilirsiniz. CK Akdeniz Elektrik müşterilerine daha hızlı ve kolay hizmet verebilmek için pek çok farklı kanalı kullanıma sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.