Balıkesir Marmara Uludağ Edaş, Elektrik Faturası Sorgulama ve Ödeme

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (Uludağ Edaş) 2010 yılından beri Balıkesir bölgesinde elektrik dağıtımı hizmetini yürütmektedir. Çalışma esasları EPDK tarafından denetlenen Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin hizmet alanı yaklaşık olarak 35.501 km2 dir. Her geçen gün altyapısını ve bu alandaki hizmetlerini geliştirmeye devam eden  Uludağ Edaş, pazarda söz sahibi firmalardan bir tanesidir. Firmanın 2,9 milyona yakın abonesi bulunmaktadır.

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (Uludağ Edaş) online elektrik faturası sorgulama ve fatura ödeme işlemlerini kendi web sitesi üzerinden kabul etmemektedir. Bu husus özellikle müşteriler açısından önemli bir hizmet olarak görülmektedir. Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. den beklenen en büyük hizmetlerden bir tanesi de online ödeme ve fatura sorgulama sisteminin hayata geçirilmesidir.

Yazımız tarihi itibariyle Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. Balıkesir Marmara elektrik faturası sorgulama ve fatura ödeme işlemlerini doğrudan sunmuyor olsa da anlaşmalı bankaların internet bankacılık sistemleri üzerinden bu işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün.

Uludağ Edaş Online ödeme yapabileceğiniz, otomatik ödeme talimatı verebileceğiniz ve fatura sorgulaması yapabileceğiniz Uludağ Edaş anlaşmalı  bankaları öğrenmek için linki takip edebilirsiniz. Anlaşmalı bankalardan hangi işlemleri yapıp yapamayacağınızı da yine listeden takip edebilirsiniz.

Listedeki bankalardan bir tanesinde hesabınız varsa internet bankacılığı yada cep şubesi aracılığı ile sayılan işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Hesabınız var ancak internet bankacılığı kullanmıyorsanız şubeye giderek yada ilgili bankanın müşteri hizmetlerinden internet bankacılığınızı kullanıma açtırabilirsiniz.

Balıkesir Marmara Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. Müdürlüğünün iletişim bilgilerini öğrenmek isterseniz linki ziyaret edebilirsiniz. Konu hakkında taleplerinizi ve önerilerinizi Uludağ Edaş internet sitesi üzerinden kuruma iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.