ADM Edaş (Aydem) Aydın Koçarlı Elektrik Fatura Borcu Sorgulama Fatura Ödeme

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. (ADM Edaş eski ismi ile AYDEM) 2008 yılından beri Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak hizmet vermekte iken şirket aynı olmasına rağmen 2015 yılında isim değiştirmiş ve ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Denizli, Aydın, Muğla ve bağlı bölgelerde hizmet veren ADM Edaş, yine Aydın Koçarlı ve civarındaki elektrik hatlarının bakım onarımı, elektrik iletiminin kesintisiz ve kaliteli olarak sağlanması sorumluluğunu üstlenmiştir.

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. internet sitesi üzerinden sunmakta olduğu online hizmetler sayesinde müşterisine her alanda tam destek verdiğini göstermektedir. Online işlemler hizmeti sayesinde ADM Edaş Aydın Koçarlı elektrik borcu sorgulama işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir.

Aydın Koçarlı ADM Edaş elektrik faturası borcunuzu sorgulamak ve faturanızı kredi kartınızla ödemek için linki ziyaret edebilirsiniz. Kimlik numaranız ve şifrenizle sisteme giriş yaparak sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sisteme daha önce giriş yapmadıysanız, ilk defa kullanacaksanız “Hemen Üye Olun” bağlantısını kullanarak sisteme kaydınızı yapmanız ve sonrasında sistemi kullanmanız gerekmektedir. Daha önce belirlediğiniz giriş şifresini unutmanız halinde “şifrenizi unuttuysanız tıklayın” linkinden yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Sistem üzerinde sadece ait elektrik faturası borcunun sorgulanabilmesi için hızlı borç sorgulama sayfasında tesisat numarasının girilmesi sorgulama için yeterlidir. ADM Edaş Aydın Koçarlı ve bağlı birimler abonesi hızlı borç sorgulaması için linki tıklayınız.

ADM Edaş Aydın  Koçarlı elektrik faturası ödeme noktaları, anlaşmalı bankalar ve elektrik faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebileceğiniz bankaları görmek için linki ziyaret edebilirsiniz. Anlaşmalı bankalara otomatik ödeme talimatı vererek ADM Edaş elektrik faturalarınızın otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. Aydın Bölge Müdürlüğü iletişim bilgileri için linki ziyaret edebilirsiniz. 0850 800 0186 numaralı müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlük Adres ve İletişim Bilgileri
Adalet Mahallesi Hasan Gönüllü Bulvarı Numara 17/A 20040 Merkezefendi DENİZLİ
Telefon: 0 258 296 70 00  Faks: 0 258 296 72 30 Elektronik Posta: bilgi@admelektrik.com.tr

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.