Mersin Büyükşehir Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Mersin Büyükşehir belediyesi tarafından sunulmakta olan e belediye hizmetleri kapsamında Mersin MESKİ su faturası güncel borç sorgulama işlemlerinizi ve kredi kartıyla borç ödeme işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilme imkanına sahipsiniz. Böylelikle daha şeffaf ve daha kolay hizmete oturduğunuz yerden erişebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemlerine hemen başlamak için lütfen linki takip ediniz. Karşınıza gelecek olan ekranda abone numaranızı ve ekrandaki güvenlik kodunu girerek sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ekrana yansıtılan Mersin Belediyesi su borcunuzu ödemek için sicil ödeme sayfası butonuna tıklamanız ve sonrasında ödemek istediğiniz borcu işaretleyerek ödeme yapacağınız kartın bilgilerini sisteme girmeniz yeterli olacaktır. Kartınızdan tahsil edilecek olan fatura bedeli tek çekim olarak ödemenize yansıtılacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dilerseniz tahsilat bilgileri adımında ödeyen adı soyadı ve e posta adresini de sisteme yazarak tahsilat sonrası makbuzun dilediğiniz e posta adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle ödemeye ilişkin belge her daim elinizin altında olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi kartı ile ödeme yaptığınız sitenin Mersin Büyükşehir Belediyesi MESKİ resmi web sitesi olduğundan emin olmanız ödeme güvenliğiniz ve kart güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir. Bu hususa dikkat etmeniz halinde herhangi bir güvenlik zafiyeti yaşama olasılığınız vezneden ödeme yaparken dolandırılma ihtimalinizden daha düşük olacaktır.

Mersin Büyükşehir belediyesi web sitesi haricinde anlaşmalı bankaların internet ve cep şubeleri üzerinden de su faturası borcunuzu rahatlıkla ödeyebilir, dilerseniz otomatik ödeme talimatı vererek fatura takibinden kurtulabilirsiniz.

Ön ödemeli, diğer bir deyişle kontörlü su sayaçlarına bakiye yüklemesi yapmak için sayaç kartınızı fiziki olarak yükleme noktalarına götürerek yükleme yapmanız gerekmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.