Hakkari Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Hakkari Belediyesi tarafından işletime alınan online işlemler sayesinde su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemlerini artık internet üzerinden kredi kartınızla kolayca yapabilirsiniz. Bu sayede vezneye gitmeden, sıra beklemeden oturduğunuz yerden fatura ödemenin rahatlığını yaşarsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

E Belediyecilik hizmetleri son dönemlerin en çok rağbet gören hizmetleri arasında yer almakta. Hakkari Belediyesi de bu yöndeki çalışmalarını tamamlayarak kendi internet sitesi üzerinden E Belediye Online İşlem Merkezini hayata geçirdi. Böylelikle Hakkari Belediyesi ödenmemiş su faturalarınızı sorgulayabilir, ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkari Belediyesi su faturası borç sorgulama ve kredi kartı ile su faturası ödeme işlemlerine başlamak için lütfen linki izleyiniz. Sistem üzerinde sicil numarası, kimlik numarası veya abone numarası ile sorgulama yapmak mümkün. Sorgulama sonrasında Hakkari Belediyesi tarafından adınıza düzenlenen faturaya ilişkin borç bilgileri ekrana yansıtılmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ekranda gözüken borçlardan ödemek istediğiniz borcu işaretleyerek ödeme yap butonuna bastıktan sonra kredi kartı ile ödeme sayfasına gidebilirsiniz. Bu aşamadan sonra kredi kartı bilgilerinizi sisteme girerek ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz. Ödeme esnasında işlem yaptığınız sitenin belediyenin kendi sitesi olduğundan emin olmanız güvenliğiniz için önemlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunun haricinde anlaşmalı bankaların internet şubeleri ve cep şubelerinden de Hakkari Belediyesi su faturası borç ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz su faturanız için otomatik ödeme talimatı vererek fatura takibi derdinden kurtulabilirsiniz. Faturalarınız zamanında ödenir.

Ödeme sonrasında sistem tarafından ekrana getirilecek olan ödemeye ilişkin dekontu bilgisayarınıza kaydetmenizi kesinlikle öneriyoruz. Zira ihtiyaç duyulması halinde elinizde dekont bulunması faydanıza olacaktır.

Ön ödemeli, kredili su sayaçları için ödeme noktalarına kartınızı götürerek kredi yüklemesi yaptırmanız gerekmektedir. Bu tarz kartlar için şu an için internet üzerinden ödeme gerçekleştirilememektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.