Çorum Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Çorum Belediyesi su abonesi misiniz? Cevabınız “evet” ise pek çok hizmetin Çorum Belediyesi e belediyecilik kapsamında bilgisayar ile ayağınıza kadar getirildiğinden haberdar mısınız? Cevabınız hayır ise yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu sayede bundan sonra su faturalarınızı ödeme noktalarına yada veznelere gitmeden bilgisayarınızdan veya akıllı cihazınızdan kolaylıkla gerçekleştireceksiniz. Su faturalarınızı internet üzerinden ödemek zamandan tasarruf ve işlemlerde şeffaflık sağlar, zahmetsiz ve güvenlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Çorum belediyesi e belediyecilik hizmetleri üzerinden T.C kimlik numaranızı kullanarak eski ve güncel ödenmemiş su faturası borçlarınızı online olarak görebilir, dilerseniz kredi kartınızı kullanarak ödeyebilirsiniz. Ön ödemeli, diğer bir deyişle kontörlü su saatleri içinse ödeme veya dolum noktalarından işlem yapmanız gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Çorum Belediyesi güncel su faturası borcunuzu sorgulamak veya su borcunuzu kredi kartınızı kullanarak ödemek için lütfen linki takip ediniz. Karşılaşacağınız ekranda sicil kodunuz ile veya sadece T.C. kimlik numaranızı kullanarak sorgulama yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sorgulama sonrasında ekrana getirilecek olan borç listesinden ödemek istediğiniz faturaya ilişkin borçlarınızın başındaki kutucuğa işaret koyarak alt kısımdaki ödeme butonuna tıkladıktan sonra ödeme adımına geçebilirsiniz. Ödeme sistemi oldukça güvenli bir sistem olup cep telefonunuza ödemeye ilişkin bankanız tarafından onay kodu gönderilmekte ve bu kodu bilgisayara girmeniz sonrasında ödeme işlemi tamamlanmaktadır.

Ödeme işlemini tamamladıktan sonra ödeme dekontunuzdan bir örneği bilgisayarınıza kaydetmeniz, yahut çıktısını alarak saklamanızı tavsiye ederiz. Ayrıca güvenliğiniz için umumi kullanıma açık bilgisayarlar üzerinden işlem yapmamanız da önemli bir husustur.

Çorum Belediyesi su faturası borçlarınızın otomatik ödenmesi için anlaşmalı bankaların internet şubeleri veya cep şubeleri üzerinden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Böylece fatura takip etme derdinden de kurtulabilirsiniz. Çorum Belediyesi anlaşmalı bankalar için telefonla destek alabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.