Toki Borç Sorgulama ve Ödeme

Toki borç sorgulama ve ödeme işlemleri son yılların en çok aranan hususları başında geliyor. Son yıllarda artan toki konut satışları ile birlikte işlemlerde de yoğunluk arttı. Bu yoğunluğun azaltılması ve konut sahiplerine kolaylık sağlamak adına toki borçları ile ilgili kolaylıklar sağlandı. Toki borcunun internet üzerinden ödenmesi, kredi kartıyla toki aidat borcunun internet üzerinden ödenmesi ve toki ısınma giderinin internet üzerinden ödenmesi kolaylıkla yapılabiliyor. Toki taksitlerini de internet üzerinden ödemek mümkün.

İnternet Üzerinden Toki Taksiti Ödeme Yapılabilir mi?

toki borç sorgulama ve ödeme

İnternet üzerinden toki taksiti ödemesi yapılabiliyor, ancak bunun için banka uygulamalarını kullanmak gerekiyor. Bunun için yapılması gereken ilk işlem Halkbank üzerinden hesap açarak toki taksiti için otomatik ödeme talimatı vermek. Bunun sonrasında Halkbank üzerinde açılacak hesaba her ay toki taksiti tutarında parayı aktarmak toki taksitinin ödenmesi için yeterli. Maaşını Halkbank üzerinden alanlar ise bu işlemi çok daha kolay bir şekilde halledebilme imkanına sahip. Halkbanktan maaş alan kişiler, maaşlarından toki taksitinin otomatik olarak ödenmesi için otomatik ödeme talimatı vererek toki borçlarının kolaylıkla ödenmesini sağlayabilir. Halkbank üzerinden hesap açılmadan toki taksitinin internet üzerinde ödenmesi ise maalesef mümkün değil. Bu hususta Halkbank şubelerine giderek veya 444 86 54 numaralı Toki destek hattını arayarak konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kredi Kartıyla İnternetten Toki Isınma Gideri ve Aidat Ödeme

İnternet üzerinden toki ısınma gideri ve toki aidat gideri ödemesi yapmak mümkün. Kredi kartıyla toki ısınma gideri ve aidat borçlarının ödenmesi için emlakyonetim.com internet sitesi üzerinden sisteme giriş yapılmalı. Sonrasında ödenmek istenilen borcun seçilmesi ve ödeme butonuna basılarak gelecek ekranda kredi kartı bilgilerini girilmesi ödemenin yapılması için yeterli. Emlak yönetim internet sitesine gitmek için lütfen linki tıklayınız. Toki aidat borcu ve toki ısınma giderinin ödenmesi için kullanılacak kredi kartının internet kullanımına açık olması gerektiğini söyleyelim. Ödemeleri sadece kredi kartı değil hesap kartı ile de yapabilirsiniz.

Toki borç sorgulama ve ödeme işlemleri açısından Toki borcunun internet üzerinden ödenmesi hizmeti sayesinde bankada bekleme sorunu ortadan kaldırılmakta ve borcun anlık olarak sorgulanarak bilgi sahibi olabilme imkanı getirilmektedir. Yine site üzerinden geçmiş borçlar veya daha önce yapılan ödeme işlemlerine ulaşmak da mümkün.