Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi tarafından hayata geçirilen online işlemler sayesinde Atalya su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemleri online olarak yapılabilmektedir. Böylece vatandaşların zamandan tasarruf ederken fatura ödeme noktalarında bekleme sıkıntısından kurtulması, ayrıca daha şeffaf bir hizmet sunulması amaçlanmaktadır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Online ödeme işlemlerinde kredi kartınızı kullanarak güvenli ödeme sistemi sayesinde güvenli bir şekilde ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca güncel su faturası borçlarınızı da sistem üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

ASAT su faturası online ödeme ve borç sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek için yapmanız gereken ASAT online işlemlere giriş yapmak. Girişte sizden istenilen su aboneliğinize ait  abone numarasını (su ihbarnamesinde yer almakta) ve sayfada anlık gösterilen  güvenlik kodunu girerek sisteme giriş sağlayabilirsiniz. Bundan sonra ekranda görmüş olduğunuz su faturası borcunuzu kredi kartınızı kullanarak ödeyebilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT su faturası borç sorgulama ve borç ödeme işlemlerini hemen gerçekleştirebilmek için lütfen linki ziyaret ediniz. Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra ödendi belgesinin bir örneğini bilgisayarınıza kaydetmenizi tavsiye ederiz.

Asat online işlemler haricinde su faturalarınızı Akbank, Aktif Bank, Alternatif Bank, Albaraka Bank, Denizbank, Qnbfinans Bank, Finans Katılım Bankası, Fibabank, Garanti Bankası, Halkbank, Hsbc Bank, Icbc Bank, Ing Bank, İş Bankası, Kuveyt Turk Katılım Bankası, Şekerbank, Türk Ekonomi Bankası (Teb), Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası veznelerine yatırabileceğiniz gibi bankaların internet şubeleri ve cep şubelerinden ödeyebilir otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Antalya su borcunuzu veznelere yatırmak istiyorsanız Asat veznelerini yada PTT veznelerini kullanabilirsiniz. Abone numaranız ile ödemelerinizi veznelerden gerçekleştirebilirsiniz. ASAT su borcu tahsilat veznelerini öğrenmek için linki takip edebilirsiniz.

ASAT web sitesi üzerinden abonelik olmadan su kullanmanın cezaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Zamanında ödenmeyen su borçları için ne yapılması gerektiği hakkında da yine gerekli bilgileri Asat web sitesinden edinebilirsiniz. ASAT internet sitesi için linki ziyaret edebilirsiniz.

ASAT Kredi kartı ile online su borcu ödeme işlemleri güvenli mi diye bir soru aklınıza takılırsa online ödemenin en az vezneye gidip elden ödeme yapmak kadar güvenli olduğunu belirtelim. Online ödeme size zaman kazandırır.

Adıyaman Belediyesi Su Borcu Sorgulama ve Kartla Ödeme İşlemleri

Adıyaman belediyesi su borcumu nasıl öğrenirim, kredi kartıyla su borcu ödeme nasıl yapılır, kredi kartıyla Adıyaman su borcu sorgulama ve gecikmiş su borcu ödeme işlemleri nasıl yapılır sorularının cevaplarını yazımızda cevaplamaya çalışalım.

Online hizmetler kapsamında Adıyaman Belediyesi tarafından sunulmakta olan E belediye hizmetleri sayesinde su borcunuzu kredi kartınızı kullanarak ödeyebilirsiniz. Güncel su borcu sorgulama işlemleri ve online su tahsilatı için yapmanız gereken Adıyaman belediyesinin web sitesine giriş yapmak.

Adıyaman su borcu sorgulama ve kredi kartıyla su borcu ödeme işlemlerini gerçekleştirmek için linki takip ediniz. Adıyaman belediyesi online su tahsilatı adımından işleminize başlayabilirsiniz. T.C kimlik numaranızla veya sicil numaranızı kullanarak su borcu sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz kredi kartınızla borcunuzu anında ödeyebilirsiniz.

Adıyaman Belediyesi web sitesi haricinde anlaşmalı bankaların online şubelerini yada cep şubelerini kullanarak da su borcu ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için banka internet şubesi yada cep şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Konu hakkında Adıyaman Belediyesinin 216 17 20 numaralı iletişim merkezi numarasını arayarak  bilgi alabilirsiniz.

E Belediye hizmetleri kartla borç ödeme işlemlerine bazı saat dilimlerinde ulaşım sağlayamayabilirsiniz. Bu durum banka tarafında yapılan aktarımlar ve tahsilat kontrol işlemlerinden kaynaklanabilir. Bu gibi durumlarda farklı saatlerde ödeme işleminizi tekrarlayabilirsiniz.

Online su faturası ödeme işlemleri sonunda yazıcınız yok ise faturanızı bilgisayarınıza kaydetmenizi ve belli bir müddet bu fatura görüntüsünü saklamanızı tavsiye ederiz. Kolay gelsin.