Hatay Kırıkhan Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Hatay Kırıkhan Belediyesi su faturası borç sorgulama işlemi nasıl yapılır, Kırıkhan Belediyesi su borcumu nasıl öderim, kredi kartıyla su faturası ödeniyor mu gibi aklınıza takılan sorularınıza yazımızla birlikte büyük ölçüde cevap bulabileceksiniz. Yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

E belediyecilik hizmetleri pek çok belediyenin kendi altyapısında yer verdiği online sorgulama ve ödeme hizmetleri olarak vatandaşın hizmetine sunuldu ve sunulmaya da devam ediyor. Her belediye henüz bu sistemi tam olarak işletime almış olmasa da bu yönde çalışmaların yürütüldüğünü belirtelim. Paylaştığımız linkten Kırıkhan Belediyesi online hizmetleri kontrol edebilirsiniz.

Bu kapsamda Hatay Kırıkhan Belediyesi su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemleri için lütfen linki takip ediniz. Ulaştığınız site üzerinde, “e belediye”, “online işlemler”, “su borcu ödeme” gibi menü başlıklarını  ve kartla borç ödeme menüsünü takip ediniz. Hatay Kırıkhan Belediyesi online su faturası ödemesi kabul ediyor ise bu başlıklar altında olacaktır. Kırıkhan Belediyesi su borcu sorgulama işlemini de yine aynı menüden gerçekleştirebilirsiniz. Kırıkhan Su borcu yapılandırması hakkında da linkten bilgi alabilirsiniz.

Yukarıda verilen linkte ilgili su borcu ödeme sayfasına erişemiyorsanız lüften bu linki ziyaret ediniz. Belediyenin kendi sitesi üzerinden de borç ödeme işlemlerine erişim sağlanabilir. Kırıkhan Belediyesi tarafından online ödeme işlemleri henüz aktif edilmemiş ise bu konuda  Kırıkhan Belediyesine yapacağınız talepler e belediye hizmetinin daha hızlı işletime alınmasına fayda sağlayacaktır.

Hatay Kırıkhan Belediyesi su borcu sorgulama ve ödeme işlemlerini T.C kimlik numaranız, sicil numaranız yada abone numaranız ile gerçekleştirebilirsiniz. Su borcunu ödedikten sonra sistem tarafından hazırlanacak olan dekontu kaydetmeyi unutmayınız.

Hatay Kırıkhan Belediyesi su borcu sorgulama ve ödeme işlemleri için anlaşmalı bankaların internet şubeleri veya cep şubelerini de kullanabilirsiniz. Dilerseniz su faturanız için otomatik ödeme talimatı vererek fatura takibi zahmetinden kurtulabilirsiniz.