Denizli Büyükşehir Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Denizli Büyükşehir Belediyesi her gün yüzlerce, binlerce kişiye pek çok farklı alanda hizmet veren belediyelerden bir tanesi. Denizli Belediyesi verdiği hizmeti daha kaliteli bir hale getirmek, hızlandırmak, ekonomik hale getirmek ve daha şeffaf bir hizmet sunabilmek adına e belediyecilik hizmetlerini uzun süre önce işletime aldı.

E Belediyecilik hizmetleri sayesinde Denizli Belediyesi su faturası tahsilatını internet üzerinden kredi kartı ile sağlayabilmekte. Böylece vatandaş veznelere gitmeden Denizli su borcu ödeme işlemlerini bilgisayar veya akıllı cihazlar üzerinden yapabilir hale geldi. Ön ödemeli sayaç kullananların su kartlarına su yüklemesi için yükleme noktalarına fiziki olarak götürmeleri gerekmektedir.

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ kredi kartıyla su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemlerine hemen başlamak için lütfen linki izleyiniz. Sistemde T.C. kimlik numaranızı, abone numaranızı veya sicil numaranızı girerek sorgulama yapabilirsiniz.

Sorgulama sonucunda ekrana yansıtılacak olan güncel su faturası borcunuzu sorgulayabilir, seçeceğiniz borçları anında kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Ödeme  sonucunda dekonttan bir örneği bilgisayarınıza kaydetmenizi tavsiye ediyoruz.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Deski su faturalarınız için anlaşmalı bankalara otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı sayesinde fatura takibinden kurtulmuş olursunuz.

Denizli Deski su faturası borcunuzun kredi kartıyla ödenmesi esnasında dijital anlamda bütün güvenlik önlemleri alınmaktadır. Böylelikle ödeme esnasında siber güvenliğiniz sağlanmaktadır. Siz de ödeme esnasında bazı kriterlere dikkat ettiğiniz taktirde ödemelerde herhangi bir güvenlik sorunu yaşamazsınız.

İnternet üzerinde bir diğer husus da işlem yaptığınız sitenin Denizli Belediyesinin resmi internet sitesi olduğundan emin olmanız.  Zira internet üzerinde dolandırıcılığa yönelik pek çok site bulunmaktadır. Kartla ödeme esnasında tarafınıza bankanızın sistemi tarafından sms ile doğrulama şifresi gönderilmektedir. Şüpheli gördüğünüz ekranlarda işlem yapmamanızı tavsiye ederiz.