Çanakkale Belediyesi Su Borcu Sorgulama ve Ödeme

Son dönemlerin en fazla rağbet gören uygulamaların başında belediyeler tarafından sunulmakta olan “E Belediyecilik Hizmetleri” geliyor. E Belediyecilik sayesinde pek çok işlemin internet üzerinden yapılabilmesine imkan tanınıyor. E Belediye hizmeti sunan belediyelerden bir tanesi de Çanakkale Belediyesi.

Çanakkale Belediyesi E Belediye hizmetleri sayesinde su borcunuzu ödeyebilir, güncel su faturası tutarını öğrenebilirsiniz. Böylelikle almış olduğunuz hizmetin bedelini kolay yoldan ödeyebilirsiniz. Su borcunuzu ödeyebilmek için abone numaranızı bilmeniz yeterli.

Dilerseniz sisteme abone olarak Çanakkale Belediyesi e belediyecilik hizmetleri kapsamında sunulan işlemlerden daha fazlasına erişim sağlayabilirsiniz. İşlem güvenliği konusunda da Belediye tarafından oldukça güçlü web güvenlik sistemleri kullanıldığının da altını hemen çizelim.

Çanakkale Belediyesi e belediye uygulamasını kullanarak su faturası borç sorgulama ve kredi kartı ile su borcu ödeme işlemlerini hemen yapmaya başlamak için linki ziyaret edebilirsiniz.

Sistem üzerinde abone numarası veya sicil kodu ile online ödeme gerçekleştirilebilmekte. Bundan başka anlaşmalı bankaların internet şubeleri üzerinden de yine ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ön ödemeli veya ön yüklemeli su saatleri için internet üzerinden yükleme yapabilme imkanı bulunmamaktadır. Bunun için kartınızı fiziki olarak yükleme noktalarına götürerek gerekli yüklemeyi yaptırmanız gerekmektedir.

Güvenli ödeme adımında kullanmış olduğunuz bilgisayarın genel kullanıma açık bilgisayarlar olmamasını tavsiye ederiz. Şayet kullanacaksanız da işlem sonrasında kaydedilmesi muhtemel şifreleri temizlemenizi öneriyoruz.

Ağrı Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Pek çok belediye tarafından e belediye hizmetleri hayata geçirilmiştir. Ağrı Belediyesi de e belediye hizmetleri modülünü internet sitesine entegre etmiş ise de henüz pek çok hizmet online olarak sunulmamaktadır. E belediye hizmeti aktif edildiğinde hizmet verilen alanlarda belediyenin web sitesi üzerinden 7/24 işlemlerinizi gerçekleştirme imkanına kavuşabilirsiniz.

Bu sebeple Ağrı Belediyesi su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemlerini Ağrı Belediyesi internet sitesi üzerinden şimdilik yapılabilmesi mümkün gözükmemektedir. Online ödeme işlemleri modülü hayata geçirildiğinde yazımız güncellenecektir. Konu hakkında belediye yardım masasından bilgi talep edebilirsiniz.

Ağrı Belediyesi Su borcu sorgulama ve ödeme işlemlerinin internet üzerinden yapılıp yapılmadığını bu linki takip ederek kendiniz de kontrol edebilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra “e belediye” menüsünü veya “online işlemler” menüsünü takip ediniz. Online ödeme hizmetinin bir an önce hayata geçirilmesi hususunda belediye yardım masasına taleplerinizi iletebilirsiniz. Zira pek çok belediye su borcu tahsilat işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Henüz Ağrı Belediyesi su borçlarınız online ödeme işlemleri internet üzerinden gerçekleştirilemiyor olsa da, su faturanız için bankanıza otomatik ödeme talimatı vermeyi deneyebilirsiniz. Böylece su faturanızın borcunun ödenip ödenmediğini takip etme zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Otomatik ödeme talimatı sayesinde faturanız son ödeme gününden önce zamanından ödenmiş olur. Böylece faturanızın son ödeme tarihini geçirme riskiniz ortadan kalkar, fatura ödeme işlemi için harcayacağınız zaman size kalır.