Malatya Kuluncak Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Malatya Kuluncak Belediyesi su faturası borç sorgulama işlemi nasıl yapılır, Kuluncak Belediyesi su borcumu nasıl öderim, kredi kartıyla su faturası ödeniyor mu gibi aklınıza takılan sorularınıza yazımızla birlikte büyük ölçüde cevap bulabileceksiniz. Yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

E belediyecilik hizmetleri pek çok belediyenin kendi altyapısında yer verdiği online sorgulama ve ödeme hizmetleri olarak vatandaşın hizmetine sunuldu ve sunulmaya da devam ediyor. Her belediye henüz bu sistemi tam olarak işletime almış olmasa da bu yönde çalışmaların yürütüldüğünü belirtelim. Paylaştığımız linkten Kuluncak Belediyesi online hizmetleri kontrol edebilirsiniz.

Bu kapsamda Malatya Kuluncak Belediyesi su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemleri için lütfen linki takip ediniz. Ulaştığınız site üzerinde, “e belediye”, “online işlemler”, “su borcu ödeme” gibi menü başlıklarını  ve kartla borç ödeme menüsünü takip ediniz. Malatya Kuluncak Belediyesi online su faturası ödemesi kabul ediyor ise bu başlıklar altında olacaktır. Kuluncak Belediyesi su borcu sorgulama işlemini de yine aynı menüden gerçekleştirebilirsiniz. Kuluncak Su borcu yapılandırması hakkında da linkten bilgi alabilirsiniz.

Yukarıda verilen linkte ilgili su borcu ödeme sayfasına erişemiyorsanız lüften bu linki ziyaret ediniz. Belediyenin kendi sitesi üzerinden de borç ödeme işlemlerine erişim sağlanabilir. Kuluncak Belediyesi tarafından online ödeme işlemleri henüz aktif edilmemiş ise bu konuda  Kuluncak Belediyesine yapacağınız talepler e belediye hizmetinin daha hızlı işletime alınmasına fayda sağlayacaktır.

Malatya Kuluncak Belediyesi su borcu sorgulama ve ödeme işlemlerini T.C kimlik numaranız, sicil numaranız yada abone numaranız ile gerçekleştirebilirsiniz. Su borcunu ödedikten sonra sistem tarafından hazırlanacak olan dekontu kaydetmeyi unutmayınız.

Malatya Kuluncak Belediyesi su borcu sorgulama ve ödeme işlemleri için anlaşmalı bankaların internet şubeleri veya cep şubelerini de kullanabilirsiniz. Dilerseniz su faturanız için otomatik ödeme talimatı vererek fatura takibi zahmetinden kurtulabilirsiniz.