Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Gaziantep Belediyesi tarafından uzun zaman önce hayata geçirilen E Belediye hizmetleri kapsamında güncel su faturası borcunuzu online olarak istediğiniz zaman istediğiniz yerden kolaylıkla öğrenebileceğinizi ve dilerseniz kredi kartınızı kullanarak anında ödeyebileceğinizi biliyor musunuz?

Bunu biliyorum ancak hiç kullanmadım ve nasıl kullanacağımı da bilmiyorum düşüncesine mi sahipsiniz? Öyle ise yazımızı sonuna kadar okumanızı öneriyoruz.

E Belediye hizmetleri pek çok il ve ilçe belediyesi tarafından kullanılan güvenilir bir sistemdir. Hem belediye hizmetlerinin daha kolay ve daha az insan gücü ile yürütülebilmesi hem de daha şeffaf hizmet sunulması ve de vatandaşın ayağına kadar hizmetin götürülebilmesi açısından online ödeme sistemleri oldukça önemlidir.

Gaziantep su faturanızı ödemek ise oldukça kolay ve güvenli. Bunun için yapmanız gereken Gaziantep Su ve Kanalizasyon idaresi web sitesi üzerinden abone numaranız veya T.C. kimlik numaranız ile borcunuzu sorgulama ve kredi kartınızı kullanarak ödeme işlemlerini tamamlamak.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gaski su faturası borcunuzu sorgulamak ve su faturası borcunuzu hemen ödemek için lütfen bağlantıyı izleyiniz. Ekranda online ödeme bölümünü takip ederek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gaski online sistemi haricinde anlaşmalı bankaların internet şubeleri veya cep şubeleri üzerinden de su faturası borcunuzu ödeyebilirsiniz. Dilerseniz otomatik ödeme talimatı vererek fatura takibi derdinden tamamen kurtulabilirsiniz.

Gaziantep B.Belediyesi su faturası ödeme noktaları ile anlaşmalı bankaları ve online tahsilat yapan bankaları öğrenmek için linki ziyaret edebilirsiniz. Bu ödeme yöntemlerinden size en kolay olanı tercih edebilirsiniz.

Ancak özellikle otomatik ödeme ve online ödeme hizmetleri günümüz için en kolay ve güvenli ödeme yöntemleri arasındadır. Henüz bu sistemlerden bir tanesini kullanmadıysanız denemenizi tavsiye ederiz. Neden ödeme için kuyruk bekleyesiniz ki? Faturalarınız online olarak ödeyin zamanınız size kalsın.