Hatay Büyükşehir Belediyesi Hatsu Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Artan nüfus oranları, hizmet verilmesi gereken insan sayısının her geçen gün artması sebebiyle Belediyeler son dönemde internet imkanlarından fazlasıyla yararlanmaya başladı. Bu kapsamda gelişen internet altyapısı sayesinde Hatay Belediyesi Hatsu (Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi) tarafından e belediye hizmetleri kullanılarak daha kaliteli ve hızlı hizmet verilmesi amaçlanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Hatay Büyükşehir Belediyesi E Belediyecilik hizmetleri sayesinde hizmet halkın ayağına kadar götürülürken aynı zamanda da veznelerin iş yükü azaltılmakta, tahsilat işlemleri kolaylaştırılmakta. Böylelikle daha hızlı ve daha şeffaf bir hizmet sunulmakta.

Sponsorlu Bağlantılar

Hatay Büyükşehir Belediyesi Hatsu su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemleri için lütfen linki takip ediniz. Karşınıza gelecek olan Hatay Büyükşehir Belediyesi web sitesi üzerinde sicil numarası, kimlik numarası veya su abone numarası seçeneklerinden bir tanesi ile su borcu sorgulaması yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sorgulama sonucunda ekrana gelecek olan borç bilgilerinden güncel borcunuzu öğrenebilirsiniz. Ödemek istediğiniz borcun başına işaret koyarak “ödeme yap” butonu ile kredi kartı ile borç ödeme adımına geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi kartı ile ödeme alanında sizden istenen bilgileri yazarak ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz. İlgili ekranda kart bilgileriniz istenildiği için işlem yaptığınız sitenin Hatay Büyükşehir Belediyesinin resmi web sitesi olduğundan emin olmanız güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir. Ödeme sonrasında dekontu bilgisayarınıza kaydetmenizi tavsiye ediyoruz.

Bunun haricinde anlaşmalı bankaların internet şubeleri veya cep şubelerini kullanarak da ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu tür ödemeler için hesabınızda para bulunması gerekmektedir. Kredi kartı ile ödemeyi Hatay Belediyesinin kendi sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Hatsu su faturası otomatik ödeme talimatı için yine anlaşmalı bankaların internet şubeleri üzerinden, cep şubeleri üzerinden işlem yapabilirsiniz. Böylelikle faturalarınız zamanında eksiksiz olarak ödenir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.