Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Eski Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemleri ile ilgili olarak Belediye tarafından sunulmakta olan interaktif işlemler menüsünü kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Bu sayede oturduğunuz yerden ödenmemiş faturalarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi uzun zamandan beri e belediyecilik hizmetleri dahilinde pek çok hizmeti vatandaşlarının yanıbaşına kadar götürüyor. Gelişen internet teknolojileri sayesinde mümkün hale gelen online borç sorgulama ve ödeme işlemleri ise size pek çok avantaj sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi su faturası sorgulama ve ödeme işlemleri için gerekli olan tek şey T.C. kimlik numaranızı yada sicil numaranızı sisteme girerek sisteme giriş yapmak. Sonrasında kartınızı kullanarak borcunuzu ödeyebilirsiniz. Eskişehir su faturası borç sorgulama ve kredi kartıyla ödeme işlemleri için linki ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet üzerinden Eskişehir Belediyesi su faturanızı ödemek size zamandan tasarruf sağlar, ayrıca bazı ödeme noktaları tarafından alınan hizmet bedeli gibi ekstra ödemelerden kurtarır. Bu sayede siz oturduğunuz yerden zahmetsizce su borcunuzu ödemenin keyfini yaşarsınız, zamanınız size kalır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eskişehir Eski (Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi) Su Faturalarınızı mobil veznelere, sabit veznelere, kredimatiklere ve PTT şubeleri ile anlaşmalı bankalara da ödeyebilirsiniz. Ancak en kolayı online ödemelerdir. Online ödeme sonrasında sistem tarafından verilen ödeme dekontunu bilgisayarınızda tutmanızı ayrıca tavsiye ediyoruz.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi su faturalarınız için anlaşmalı bankalara otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Ön ödemeli yani kartlı su saati kullanan abonelerin ise kartlarına su yüklemesi yaptırabilmeleri için ilgili veznelere kartlarını fiziki olarak götürmeleri gerekmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.