Erzurum Büyükşehir Belediyesi Eski Su Borcu Sorgulama ve Ödeme

Bütün Büyükşehir Belediyeleri tarafından hızla hayata geçirilen günümüzün en büyük kurumsal yenilikleri arasındaki yerini sağlamlaştıran E Belediyecilik Hizmetleri kapsamında Erzurum Büyükşehir Belediyesi de pek çok hizmeti online bir şekilde sunmakta.

Sponsorlu Bağlantılar

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Eski (Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresi) tarafından sunulan sistem sayesinde internet üzerinden güncel ve geçmiş su faturası borçlarınızı sorgulama ve dilediğiniz borcu kredi kartınız ile rahat bir şekilde ödeme imkanınız bulunmakta.

Sponsorlu Bağlantılar

Erzurum Büyükşehir Belediyesi ESKİ su faturası borç sorgulama ve borç ödeme işlemleri için izlemeniz gerekenler oldukça basit. Yazımızda paylaştığımız linki de kullanarak Eski web sitesi üzerinden sorgulama sistemi aracılığı ile tesisat numaranız ve müşteri numaranız ile borç sorgulamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sistem üzerinde yaptığınız sorgulama sonrasında karşınıza gelecek borç bilgilerine göre dilediğiniz borcu seçerek “borcumu ödemek istiyorum” butonu aracılığı ile ödeme adımına geçebilirsiniz. Kredi kartınızı su faturanızı ödemek için kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Dilerseniz Erzurum Büyükşehir Belediyesi ESKİ su faturalarınızın otomatik olarak ödenmesi için anlaşmalı bankaların internet şubelerini kullanarak yahut bizzat bankanın fiziki şubesine giderek otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Böylelikle faturalarınız otomatik olarak ödenir, siz de fatura takibinden kurtulursunuz.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Eski su faturası borç sorgulama ve ödeme işlemlerine hemen başlamak için lütfen linki takip ediniz. Gerekli bilgileri yazdıktan sonra sorgulama işlemini gerçekleştirerek ödeme adımına geçebilirsiniz.

Ön ödemeli saati diğer bir deyişle kontörlü su saati kullanan müşterilerin kartlarına su yükletmeleri için kartlarını fiziki olarak yükleme noktalarına götürmeleri gerekmektedir. İnternet üzerinden su faturanızı ödedikten sonra online ödeme dekontunuzu bilgisayarınıza kaydetmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.