Çanakkale Belediyesi Su Borcu Sorgulama ve Ödeme

Son dönemlerin en fazla rağbet gören uygulamaların başında belediyeler tarafından sunulmakta olan “E Belediyecilik Hizmetleri” geliyor. E Belediyecilik sayesinde pek çok işlemin internet üzerinden yapılabilmesine imkan tanınıyor. E Belediye hizmeti sunan belediyelerden bir tanesi de Çanakkale Belediyesi.

Sponsorlu Bağlantılar

Çanakkale Belediyesi E Belediye hizmetleri sayesinde su borcunuzu ödeyebilir, güncel su faturası tutarını öğrenebilirsiniz. Böylelikle almış olduğunuz hizmetin bedelini kolay yoldan ödeyebilirsiniz. Su borcunuzu ödeyebilmek için abone numaranızı bilmeniz yeterli.

Sponsorlu Bağlantılar

Dilerseniz sisteme abone olarak Çanakkale Belediyesi e belediyecilik hizmetleri kapsamında sunulan işlemlerden daha fazlasına erişim sağlayabilirsiniz. İşlem güvenliği konusunda da Belediye tarafından oldukça güçlü web güvenlik sistemleri kullanıldığının da altını hemen çizelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Çanakkale Belediyesi e belediye uygulamasını kullanarak su faturası borç sorgulama ve kredi kartı ile su borcu ödeme işlemlerini hemen yapmaya başlamak için linki ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sistem üzerinde abone numarası veya sicil kodu ile online ödeme gerçekleştirilebilmekte. Bundan başka anlaşmalı bankaların internet şubeleri üzerinden de yine ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ön ödemeli veya ön yüklemeli su saatleri için internet üzerinden yükleme yapabilme imkanı bulunmamaktadır. Bunun için kartınızı fiziki olarak yükleme noktalarına götürerek gerekli yüklemeyi yaptırmanız gerekmektedir.

Güvenli ödeme adımında kullanmış olduğunuz bilgisayarın genel kullanıma açık bilgisayarlar olmamasını tavsiye ederiz. Şayet kullanacaksanız da işlem sonrasında kaydedilmesi muhtemel şifreleri temizlemenizi öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.