Van Erciş Elektrik Fatura ve Borç Sorgulama Ödeme Vangölü Elektrik

Turkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş. (Vepsas) 2012’den beri Bitlis, Muş, Hakkari ve Van illerinde ve çevresinde pek çok aboneye elektrik satış ve dağıtım hizmeti vermektedir. Vepsas Van Erciş ve bu bölgedeki tüm elektrik hatlarının bakım, onarım ve dağıtımından sorulu şirkettir.

Turkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş. hizmet verdiği bölge yaklaşık 600.000 müşterisine elektrik tedariği sağlamaktadır. Türkerler Enerji son yıllarda indirimli elektrik satışları ile müşterilerine enerji kullanımında kolaylıklar sağlamaktadır. Bunun dışında Turkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş. Türkiye’de serbest satıcı olan tüm tüketicilere de indirimli elektrik satışı sağlayabilmektedir.

Turkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş. kendi web sitesinden son kullanıcısına sunmuş olduğu online işlemler sayesinde anlık borç bilgisi sorgulama, güncel fatura borcu öğrenme gibi hizmetler sayesinde daha şeffaf bir hizmet anlayışı gütmektedir. Online işlemler menüsünden şirket tarafından Van Erciş elektrik faturası sorgulama ve fatura ödeme işlemleri henüz yapılamamaktadır.

İlk bakışta bu husus bir eksiklik olarak değerlendirilebilir ancak Van Erciş Vepsas elektrik borcunuzu öğrenmek ve fatura borcunuzu online ödemek için anlaşmalı bankaların internet şubeleri ve web şubelerinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Vepsas Van Erciş elektrik faturası ödemesi yapabileceğiniz bankalar için linki ziyaret edebilirsiniz.

Ben online ödeme yapamam, bankadan da ödemek istemiyorum diyorsanız size en yakın Vepsaş fatura ödeme noktalarını öğrenmek için bağlantıyı izleyebilirsiniz. Müşteri hizmetleri merkezleri için de bu bağlantıyı takip edebilirsiniz. Farklı ödeme yöntemlerinden dilediğinizi seçerek ödemenizi yapabilirsiniz.

Türkerler Enerjinin 0850 211 24 24 numaralı müşteri hizmetlerinden farklı konularda yardım talebinde bulunabilir, taleplerinizi, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Online işlemlere üye girişi yaptıktan sonra fatura ve borç bilgilerinizi görebileceğinizi, tüketim istatistiklerinizi görüntüleyebileceğinizi hatırlatalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.