Mersin Erdemli Enerjisa Toroslar Edaş, Elektrik Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. (Toroslar Edaş) Enerjisa’ya bağlı bir şirkettir. Toroslar Edaş Mersin Erdemli bölgesinde elektrik dağıtımından, bakım ve işletiminden sorumludur. Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. pek çok konutun ve işyerinin elektrik ihtiyacını karşılamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gelişen teknoloji adımlarını yakından takip eden Toroslar Edaş, bu yenilikleri kendisine uyarlayarak müşterilerine daha kaliteli ve kesintisiz hizmet sunma anlamında sürekli kendisini yenilemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde Enerjisa Toroslar Edaş tarafından yakın zamanda hizmete sunulan önemli bir hizmet de elektrik faturası sorgulama ve ödeme işlemlerinin kendi web sitesi üzerinden Enerjisa Online İşlemler Menüsü ile yapılabiliyor olmasıdır. Bu sayede geçmiş dönem elektrik fatura borç sorgulaması yapılabilmekte fatura ödeme işlemi tamamlanabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Mersin Erdemli Toroslar Edaş (Enerjisa) elektrik faturası borç sorgulama ve fatura ödeme işlemleri için linki ziyaret edebilirsiniz. T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra Mersin Erdemli elektrik borcu sorgulama ve ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sisteme ilk defa giriş yapmak için Yeni üyelik kısmından üye olunarak sisteme ilk girişte şifre oluşturulur sonrasında sisteme giriş yapılır. Fatura tüketim işlemleri menüsünden kredi kartı ile ödeme adımından elektrik borcunuzu görüntüleyebilirsiniz. Aynı ekrandan ödemek istediğiniz borcu seçerek ödeme adımını tamamlayabilirsiniz. 22:00 ile 00:15 saatleri arasında sistem kredi kartı ile ödeme alamadığını belirtelim.

Online işlemler üzerinden Toroslar Edaş (Enerjisa) elektrik aboneliği sözleşme görüntüleme, tarife değiştirme gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Elektrik faturası itirazlarınız, başvurularınız ve buna benzer tüm işlemleriniz için online işlemleri kullanabilirsiniz.

Toroslar Edaş elektrik faturası ödeme noktaları, anlaşmalı bankalar ve elektrik faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebileceğiniz bankaları görmek için linki ziyaret edebilirsiniz.

Toroslar Edaş Mersin Erdemli Elektrik faturası borç sorgulama ve ödeme işlemleri için kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Böylelikle hızlı ve güvenli borç ödemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

 

 

One thought to “Mersin Erdemli Enerjisa Toroslar Edaş, Elektrik Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.