Bingöl , Elektrik Fatura Borç Sorgulama Fatura Ödeme – Fırat Epsaş

Fırat Elektrik Perakende Satış A.Ş. (Fırat Elektrik) bu kimlik altında 2013 yılından bu tarafa Tunceli, Bingöl, Malatya ve Elazığ ile bunlara bağlı bölgelerde hizmet vermektedir. Fırat Elektrik Bingöl , bölgesinin elektrik hatlarındaki bakım onarım işleri, ve elektrik transferi ile bağlı diğer işlerden sorumludur.

Fırat Elektrik Perakende Satış A.Ş.’nin 800.000’in üzerinde abonesi bulunurken toplamda hizmet verdiği nüfus 1.700.000’i geçkindir. Bu kadar fazla insana hizmet veren Fırat Elektrik Perakende Satış A.Ş., kolay erişilebilen fiziki müşteri hizmetleri merkezleri ve her daim ulaşılabilen müşteri hizmetleri ile hizmet kalitesini artırmaktadır.

Fırat Elektrik Perakende Satış A.Ş. kendi internet sitesi üzerinden sunmakta olduğu online hizmetler sayesinde müşterisine pek çok konuda online hizmet desteği sağlamaktadır. Ayrıca Fırat Elektrik Bingöl , elektrik borcu sorgulama ve fatura ödeme işlemleri hususunda da büyük kolaylık sağlamakta.

Fırat Elektrik kredi kartı ile online fatura ödeme imkanı tanıyor. Ödeme için Fırat Elektrik, ödeme yapmak isteyenleri kendi internet sitesi üzerinden Yapı Kredi Bankasının online ödeme sayfasına yönlendiriyor.  Fırat Elektrik faturalarınızı tüm kredi kartları ile online ödeyebilme imkanı bulunuyor.

Bingöl , Fırat Elektrik fatura borcu sorgulaması ve kredi kartıyla hızlı ödemek için linki ziyaret edebilirsiniz. Yapı Kredi Bankasının online ödeme sayfasında il ve kurum seçtikten sonra tesisat no ve güvenlik kodu girilerek ödeme yapılabilir.

Fırat Elektrik (Fırat Epsaş) güncel elektrik borcunuzu öğrenmek için linki ziyaret ediniz. Sorgulama yapmak istediğiniz aboneliğe ilişkin tesisat numarasını yazarak “fatura sorgula” butonuna bastığınızda ödenmemiş fatura bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Fırat Epsaş Bingöl  , elektrik faturası ödeme noktaları, il ilçe işletmeleri ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için linkten faydalanabilirsiniz.  Dilerseniz 444 9 186 numaralı telefondan bilgi talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.