Aedaş, Burdur Yeşilova Elektrik Fatura Borç Sorgulama Ödeme

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (Akdeniz Edaş) 2013 yılında yapılan özelleştirme ile birlikte Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından belirlenen esaslar kapsamında Antalya, Isparta, Burdur ve bağlı birimlerde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu bağlamda Akdeniz Edaş Burdur Yeşilova ve civarında yaklaşık 1.7 milyon abonenin elektriğinin kesintisiz ve düzenli iletimi, hatların bakım ve onarımı işlerini yürütmektedir.

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin kendi internet sitesi üzerinden online işlemlerin yapılamıyor olması  Aedaş aboneleri için eksik kalmış bir husustur. Zira Akdeniz Edaş ile aynı kulvarda hizmet veren pek çok şirket bu hizmeti kesintisiz bir şekilde sunmaktadır.

Burdur  Yeşilova Aedaş abonelerine her daim elektrik borçlarını öğrenebilecekleri, dilerseler kredi kartı ile bu borçlarını ödeyebilecekleri online işlemlerin Aedaş web sitesine entegre edilmesi ve kullanıma açılması Aedaş abonelerine daha aktif bir kullanım imkanı sunacaktır. Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. açısından da faturaların zamanında tahsili için avantaj sağlayacaktır.

Ancak yine de internet üzerinden farklı yollarla Burdur Yeşilova Akdeniz Edaş elektrik faturası borcunun sorgulanabilmesi ve ödenebilmesi mümkün. Aedaş faturalarının kredi kartıyla ödenebilmesi için e fatura tahsilatı yapan aracı firmaların sistemleri kullanılabileceği gibi (küçük meblağlarda hizmet bedeli tahsil etmekteler) anlaşmalı bankaların internet ödeme sistemleri de kullanılabilir.

Akdeniz Edaş Burdur Yeşilova elektrik faturası sorgulama ve ödeme işlemlerinin online olarak yapılabilmesi için siz de Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. nin internet sitesinden “şikayetler ve öneriler” bölümünü kullanarak başvurunuzu iletebilirsiniz. Abonelerin bu tarz talepleri firma tarafından mutlaka dikkate alınacaktır. Taleplerinizi iletmek için lütfen linki takip ediniz.

Akdeniz Edaş Burdur Yeşilova elektrik kesintisi sorgulaması ve planlı olarak yapılacak olan elektrik kesintileri hakkında bilgi almak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlük Adresi ve İletişim Numaraları
Adres : Göksu Mahallesi Serik Caddesi Numara 15 Demokrasi Kavşağı Kepez ANTALYA
Telefon : 0 242 339 55 55      Faks : 0 242 339 55 82     E-posta : kurumsaliletisim@akdenizedas.com.tr

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.